Kandydatka KO na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska poinformowała, że na czas zagrożenia koronawirusem musi wprowadzić istotne zmiany.

Małgorzata Kidawa-Błońska dodała, że czasowo zawiesza duże spotkania otwarte, by nie zwiększać ryzyka zarażenia.

— W trosce o Państwa bezpieczeństwo i zdrowie podjęłam decyzję o czasowym zawieszeniu dużych spotkań otwartych. Na czas zagrożenia koronawirusem wprowadzam zmiany w prowadzeniu kampanii — napisała Kidawa-Błońska na Twitterze.

Większość kandydatów w trosce o swoje zdrowie rozważa podobny scenariusz. Czy takie decyzje wpłyną na zmianę terminu wyborów prezydenckich?

W związku z szerzeniem się problemu w Polsce, o godz. 11 odbyło się posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Premier Mateusz Morawiecki przemawiał podczas konferencji prasowej wraz z szefem MZ Łukaszem Szumowskim czy szefem MSWiA Mariuszem Kamińskim.

Rząd zapewnił, że dokłada wszelkich starań, by zatrzymać epidemię. W naszym kraju dotychczas potwierdzono 17 przypadków koronawirusa. W poniedziałek po południu hospitalizowanych było 467 osób u których podejrzewano wystąpienie koronawirusa, ponad 1000 osób objęto kwarantanną, a 7000 przebywa pod specjalnym nadzorem epidemiologicznym.

źródło: wpolityce.pl

(Visited 31 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Krzysztof Jackowski: W Polsce będą działy się bardzo dziwne rzeczy [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj