Małgorzata Kidawa-Błońska zwyciężyła w prawyborach wewnątrz Platformy Obywatelskiej. Nie obyło się jednak bez drobnych wpadek, które bezlitośnie wyłapali internauci.

Kidawa-Błońska zdobyła 340 głosów uczestników konwencji PO, natomiast Jacka Jaśkowiaka poparło 125 delegatów formacji. Informacje te zostały przekazane przez Rafała Grupińskiego. Tym samym posłanka Platformy Obywatelskiej stała się główną konkurentką w przyszłorocznym starciu z Andrzejem Dudą.

Podczas konwencji nie obyło się jednak bez zgrzytów. Dziennikarze, politycy oraz zwyczajni użytkownicy Twittera już wcześniej zwracali uwagę na trudności, przez jakie przechodzi kandydatka PO podczas wystąpień i przemówień.

— A tu chyba prompter się zawiesił — zauważyła jedna z internautek i zamieściła fragment mowy kandydatki Platformy Obywatelskiej na prezydenta:

— Prezydent, który to zatrzyma… Który będzie mocnym głosem… Nie dopu… szczał…  — usiłowała wyartykułować zwyciężczyni prawyborów PO. — Do takiej sytuacji… Kiedy… Potrzebujemy prezydenta, który będzie wetował takie ustawy z całą konsekwencją — podkreśliła.

Przeczytaj również: Kidawa-Błońska kandydatką PO na prezydenta: „Wygrałam z Kaczyńskim, wygram z Dudą”

źródło: Twitter

(Visited 207 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Zaskakujący sondaż. Konfederacja staje się trzecią siłą

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj