Małgorzata Kidawa-Błońska, która zasłynęła z wielu niezapomnianych wpadek, tym razem ponownie zaskoczyła. Okazało się, że wicemarszałek Sejmu poparła niektóre rozwiązania partii rządzącej i podobnie jak Borys Budka czy Kosiniak-Kamysz nie ukrywała tego przed mediami.

Kidawa-Błońska podczas rozmowy z Grzegorzem Kajdanowiczem w TVN przyznała, że Tarcza antykryzysowa, którą zaproponowało PiS, ma „bardzo wiele dobrych rozwiązań”.

Skąd takie pochwały z ust kandydatki KO na prezydenta? Czyżby zmieniła swoje poglądy polityczne i skłaniała się ku rozwiązaniom proponowanym przez partię Jarosława Kaczyńskiego?

— Mamy zapowiedź trzeciej tarczy, o której mówił Pan premier — zaczęła Kidawa-Błońska, odnosząc się do Tarczy finansowej.

Po chwili skłoniła się ku odpowiedzi, że pomysł ten jest naprawdę bardzo dobry, chociaż lekko opóźniony.

— Rzeczywiście w tej tarczy jest bardzo wiele dobrych rozwiązań, ale trochę za długo wszyscy na nią czekają. Pomoc jest dobra, kiedy jest szybka. Dla wielu firm za 3-4 tygodnie to będzie za późno. Ta sytuacja, w której jesteśmy wymaga szybkości wyjątkowo — przyznała wicemarszałek Sejmu.

źródło: wpolityce.pl

(Visited 34 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Kwaśniewski podzielił się informacją dotyczącą swojej emerytury. Takie świadczenie otrzymuje były prezydent

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj