Coraz więcej aktorów i celebrytów wstawia się za postulatami LGBT. Do grona zbuntowanych dołączyła Kayah, która pojawiła się na scenie w wymownym stroju z tęczową poszetką w butonierce.

Gwiazda wygłosiła również krótkie przemówienie do swoich sympatyków w którym zawarła bardzo ważne przesłanie w obronie wszystkich pokrzywdzonych.

— Kochani, a ja bym chciała, żeby wszyscy, którzy się kochają, mogli zalegalizować swój święty związek małżeński i bawić się — powiedziała do publiczności w trakcie występu Kayah.

— Kochani Moi, tak jak powiedziałam ze sceny, marzy mi się, by wszyscy w naszym kraju, którzy się kochają, którzy tego pragną, mogli zalegalizować swoje związki. Tylko tyle i aż tyle. „…bo miłość może wszystko i dzięki niej każdy cud się stanie…” — dodała piosenkarka na Instagramie.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski pomógł w sprawie zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka. Zdradził, ile zapłaciła mu rodzina

Jak widać coraz większe grono artystów, otwarcie sprzeciwia się propagandzie nienawiści i solidaryzuje się z członkami społeczności LGBT. Różnej maści gwiazdy apelują o rozsądek, tolerancję oraz pełnię równych praw.


źródło: pudelek.pl

(Visited 2 111 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj