Katarzyna Cichopek od wielu lat występuje na antenie TVP. Aktualnie jest prezenterką „Pytania na śniadanie”. Jak się okazuje to nie koniec wyzwań i aktorka poprowadzi niedługo program o wnętrzach.

Ostatnie miesiące ze względu na rozwód z mężem Marcinem Hakielem nie były dla Cichopek łatwe. Gwiazda „M jak miłość”, by o nich zapomnieć aktywnie zabiera się za nowe projekty.

W takim wydaniu Katarzyny Cichopek jeszcze nie widzieliśmy. Niedługo wcieli się w rolę prowadzącej nowy program TVP Kobieta i zajmie się wnętrzami naszych mieszkań oraz domów.

Prezenterka sama ostatnio remontowała własne mieszkanie. Po rozstaniu z Marcinem Hakielem para musiała podzielić swój majątek. Tancerz pozostał w starym lokum, natomiast Katarzyna Cichopek zajęła się urządzaniem nowego.

Właśnie wtedy poczuła, że ma smykałkę do pięknych wnętrz. Tym bardziej nie ma wątpliwości, że z powodzeniem sprawdzi się w roli prowadzącej w programie poświęconym remontom. Jego tytuł to „Operacja aranżacja”.

Misją Cichopek stanie się teraz zmiana życia uczestników programu. Czy zajmie miejsce Katarzyny Dowbor i Doroty Szelągowskiej? Nie jest to wykluczone.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wjechali w pociąg pod Lublinem. Już wiadomo, dlaczego uciekli z miejsca zdarzenia [WIDEO]

Przeczytaj również:  Encyklopedia Antykultury, czyli książka, którą każdy człowiek powinien mieć na półce. Dlaczego?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Premier Morawiecki opublikował niewinne zdjęcie. To wystarczyło, by rozpętała się burza [FOTO]

źródło: Instagram

(Visited 282 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj