Donald Tusk jest ostatnio bardzo aktywny w sieci i chętnie uderza w partię rządzącą. – Kaczyński wyciąga nas właśnie z Unii – napisał na Twitterze były premier.

Lider PO opublikował nowy wpis, w którym skomentował słowa sekretarza generalnego PiS Krzysztofa Sobolewskiego. Zapowiedział on „wyciagnięcie wszystkich armat i odpowiedzenie ogniem zaporowym”, jeśli KE będzie próbować zablokować Polsce wypłatę środków z funduszy europejskich.

Donald Tusk ostrzega przed Kaczyńskim

— Kaczyński wyciąga nas właśnie z Unii. Konsekwentnie i z uporem maniaka. Wszyscy zwolennicy Unii muszą to wreszcie zrozumieć. Słowa PiS o armatach i ogniu zaporowym przeciw Brukseli brzmią groteskowo, ale, wierzcie mi, tu już nie ma się z czego śmiać — napisał z powagą były premier.

Polityk Prawa i Sprawiedliwości był gościem audycji „Sygnały dnia” i mówił o scenariuszu, w którym Bruksela postanowi zaostrzyć kurs wobec naszego kraju.

— Jeśli byłaby próba zablokowania wypłaty Polsce głównej części z funduszy europejskich i Komisja Europejska próbowałaby nas docisnąć do ściany, to nie pozostaje nam nic innego, jak wyciągnąć wszystkie armaty, które są w naszym arsenale i odpowiedzieć ogniem zaporowym — zaznaczył.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Korwin-Mikke znów wspomniał o masakrze w Buczy. „Pana miejsce jest w Moskwie”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Cezary Pazura przeżył chwile grozy na lotnisku w USA. Pies wyczuł coś w jego walizce

źródło: Twitter / wpolityce.pl

(Visited 139 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj