propolski.pl: Julka w akcji

„Julka” w akcji: „Seks był legalny!” Koszmarne nagranie hitem Internetu: „Od***ało jej! Przedawkowała z seksualnością”

Słowo „julka” w 2020 stało się określeniem na młodą dziewczynę, najczęściej studentkę bądź uczennicę z zamożnego domu w jednym z większych ośrodków miejskich. „Julki” zostały opisane przez internautów jako agresywne apologetki lewicowych prądów ideologicznych. W mediach społecznościowych pojawiło się nowe wideo, ostro krytykowane przez internautów.

„Julka” jako stygmatyzująca obelga została spopularyzowana szczególnie podczas konkursu PWN na Młodzieżowe Słowo Roku. Wyraz, pomimo olbrzymiej ilości oddanych głosów, został jednak wycofany z plebiscytu przez organizatorów. Jednocześnie konstrukty takie jak „odjaniepawlić” lub „stulejarz” zajęły miejsca we wcześniejszych latach, nie wzbudzając wątpliwości co do ewidentnie obraźliwego wydźwięku.

Seks był ku*wa i będzie legalny!!! Nieuki pie**olone! Zobaczcie, do jakiego stanu niewiedza doprowadza człowieka! Spalić Biblię, spalić Biblię! Dzieło Szatana! I wypie**laj ch*ju je*nięty! — krzyczy na nagraniu użytkowniczka aplikacji Tik Tok.

— Nie wierzę, że rodzice jej nie leczą psychiatrycznie. To chorą osoba jest,nawet nie wiem czy to zabawne…czy przerażające — ocenia jeden z użytkowników mediów społecznościowych.

Po jej wielkich oczach diagnozuje za dużo portali społecznościowych i innych platform oraz mefedronu. Zalecenia: kaftan bezpieczeństwa, leczenie odwykowe i psychiatryczne w zamkniętym zakładzie. Po leczeniu stała opieka psychiatry uczęszczanie do grupy wsparcia dla narkomanów oraz dożywotni zakaz posiadania smartphona.

— Miałem taką nauczycielkę od polskiego 1:1. Wpadała w takie furie, że nie była w stanie nawet zdania złożyć , a oczy miała wtedy tak wielkie… wszyscy myśleliśmy, że jej zaraz wypadną. Potrafiła nawet wywalić rzeczy z ławki ucznia na ziemie i stać nad nim ze szczękościskiem wpatrując się w niego ponad 10 minut wydając jakieś zwierzęce jęki przez zaciśnięte zęby. Koszmar mówię wam i chyba nie zaskoczę nikogo jak powiem, że zachowywała się tak tylko wobec chłopaków

— Jakie perełki. Kiedyś balem się przestępców a teraz zaczynam bać się tych psychicznych Julek 🙂

— Spokojnie mógłbym oznaczyć kilka swoich znajomych. dzisiejsze kobiety to porażka, przydałby im się jeden tydzień islamu każdego miesiąca.

— Wygląda na bardzo sympatyczną, zrównoważoną osobę. Taka żona, taka matka — ironizuje ktoś inny.

Przeczyta również: Donald Tusk złożył Wam życzenia. Czy były szczere? „Kłamstwo, złość, pogarda”

źródło: youtube

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these