propolski.pl: Jolanta Kwasniewska niezadowolona z obecnej sytuacji

Jolanta Kwaśniewska: „To idiotycznie zabrzmi, ale mąż ma nietolerancję alkoholu”

Jolanta Kwaśniewska udzieliła szczerego wywiadu dla Radia ZET, w którym poruszyła bieżące tematy polityczne, a także sprawy rodzinne.

— To idiotycznie zabrzmi, ale mąż ma nietolerancję alkoholu. Nie powinien w ogóle pić żadnych alkoholi — wyznała Jolanta Kwaśniewska.

Odpowiedziała również na pytanie, jak reaguje na stale pojawiające się memy dotyczące jej męża.

— My z przyjemnością wypijamy z mężem po kieliszku wina. Przez bardzo długi czas jesteśmy wegetarianami. W ogóle nie pijemy żadnego alkoholu, nie jemy mięsa, wędlin. Prowadzimy zdrowy, bardzo higieniczny tryb życia — kontynuowała była pierwsza dama.

Kwaśniewska skomentowała sytuację, która miała miejsce w Charkowie w 1999 roku, kiedy to uchwycono na nagraniu będącego pod wpływem alkoholu Aleksandra Kwaśniewskiego. Polityk przebywając przy grobach polskich oficerów zamordowanych przez NKWD nie mógł ustać na równych nogach.

— Ubolewam i strasznie jest mi przykro, że ta pierwsza sytuacja zdarzyła się w Charkowie. Panowie mieli zmowę milczenia. Mimo że naprawdę chciałam to wtedy rozkminić, wszyscy powiedzieli „nie, nic się takiego niedobrego nie działo” — dodała żona Kwaśniewskiego.

— Mąż miał wtedy taką przypadłość, biorąc przez długi czas antybiotyki i jakieś tam jeszcze leki, chyba sterydy. Panowie, lecąc do Charkowa, namówili męża do wypicia jakiegoś koniaku. Przy takiej długiej abstynencji efekt był taki, a nie inny — wyjaśniła była pierwsza dama.

 

 

 

źródło: tvp.info, twitter.com

About the Author

2 thoughts on “Jolanta Kwaśniewska: „To idiotycznie zabrzmi, ale mąż ma nietolerancję alkoholu”

  1. P.Kwasniewska takie bzdety Pani pisze i mówi, maz ma nietolerancję alkoholu a kto ją ma ? Na kogo alkohol nie działał… Maz był chory….a czy to był przymus picia…
    Poprostu jestem chory biorę silne leki I nie pije… Ale zawsze zabraknie tych słów temu ,kto ma pociąg do alkoholu i lubi wypić…
    Pani robi z siebie pośmiewisko tak
    Tłumacząc męże.. alkoholików jest dużo i ludzie znają tę przypadłość…
    .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these