Joachim Brudziński skrytykował sylwestrową wypowiedź Donalda Tuska, w której ten składał życzenia Kaczyńskiemu. Ocenił, że były premier świadomie dogryza prezesowi Prawa i Sprawiedliwości.

— Donald Tusk jest takim wredkiem, który stara się szarpać Jarosława Kaczyńskiego za nogawkę — ocenił europoseł Joachim Brudziński.

Przypomnijmy noworoczne życzenia Donalda Tuska, który ironicznie nawiązał się do stanu zdrowia Jarosława Kaczyńskiego.

— Kto wie, może przed nami też piękne lata dwudzieste? Życzę tego wszystkim bez wyjątku. Uśmiechnij się, Jarosławie, o północy — wzniosę wtedy toast też za twoje zdrowie — napisał były szef RE.

Joachim Brudziński, który wystąpił w programie #Jedziemy w w TVP Info, surowo ocenił wypowiedź Tuska. Opisał ją w poniższych słowach.

— Jedyne co Tusk może zrobić w relacji do JK, to może poprosić, by prezes pozwolił mu wymienić kuwetę dla kota. Te złośliwości Tuska, na tak niskim poziomie, pokazują, że od czasu jak został zmuszony, aby tę swoja białą chabetę, na której miał tutaj przyjechać jako zbawca, wystawić na sprzedaż — tłumaczył europoseł PiS.

Brudziński zwrócił się ponownie, tym razem do samego Tuska.

— Panie Tusk, jedyne co pan może zrobić, to poprosić Jarosława Kaczyńskiego, żeby pozwolił panu wymienić kuwetę dla kota.

źródło: wiadomosci.wp.pl

(Visited 28 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Agata Rubik o nauczaniu zdalnym: "Jestem wykończona. Totalna dezorganizacja"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here