Krzysztof Jackowski to najbardziej rozpoznawalny jasnowidz w Polsce. Mężczyzna często dzieli się swoimi przemyśleniami podczas wizji na żywo. Tym razem wyjawił swoje przeczucia odnośnie tego, jak będzie wyglądał sylwester i nadchodzący rok.

Jasnowidz przedstawił Polakom swoją zaskakującą przepowiednię, wspominając o niepokoju w sylwestrową noc, a także o trzeciej fali pandemii koronawirusa. Nie zabrakło również nawiązania do problemów w partii rządzącej. Jackowski jest przekonany, że PiS czekają znaczące zmiany, a nawet możliwość rozłamu.

— Nocą, w miastach w Polsce. Mam wrażenie, że albo to będzie w dwóch miastach, albo w Warszawie w dwóch punktach, że będą karetki tam jeździć. Takie mam odczucie — powiedział w mediach społecznościowych, odnosząc się do zbliżającego sylwestra. Zdaniem jasnowidza w Zjednoczonej Prawicy może dojść do poważnego rozłamu, a obecny kompromis polityczny jest „bardzo kruchy”.

— Jakiś niepokój kojarzy mi się w rządzie i to właśnie w okresie świąt, okresie międzyświątecznym i okresie zaraz po Nowym Roku. Nie mam odczucia, żeby w rządzie obecnym – w PiS-ie – był spokój. Uważam, że PiS nie będzie czuł się pewnie i będą bardzo nerwowe wewnątrz PiS-u zdarzenia. Mam wrażenie, że PiS się może rozpaść, ale to w późniejszym okresie 2021 — stwierdził Jackowski.

Zobacz również: Kuba Wojewódzki ucieka z kraju na czas kwarantanny: “Postanowiliśmy zmienić naród”

Jasnowidz miał coś do dodania także w kwestii epidemii koronawirusa. Zdaniem wizjonera trzecia fala będzie miała „dwa mocne impulsy”.

— Pierwszy będzie miał miejsce w styczniu, potem sytuacja nieco zelżeje. W połowie lutego będzie następne uderzenie, o wiele mocniejsze. Mam wrażenie, że obostrzenia, ta sytuacja, na pewno będzie trwała dłużej, niż zapowiadają — opowiedział na nagraniu.

źródło: o2.pl

(Visited 4 473 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

  1. Wykorzystuje naiwność ludzką wiadomo ,nie dla wszystkich ze zycie to jest czekanie na kolejne porażki, potknięcia a pózniej wzloty. Lepiej maja ci co pierwsi otrząsną się z tych niemiłych spraw.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj