propolski.pl: Janusz Kowalski

Janusz Kowalski nie mógł milczeć: „Nie ma zgody na krzywdzenie dzieci” [WIDEO]

Nigdy w Polsce nie będzie zgody na małżeństwa homoseksualistow i adopcję dzieci przez pary homoseksualistów – powiedział poseł Solidarnej Polski Janusz Kowalski. Tak w ostrym tonie podsumował możliwość adopcji dzieci przez pary homoseksualne.

„Nigdy w Polsce nie będzie zgody na małżeństwa homoseksualistów i adopcję dzieci przez pary homoseksualistów. Nie ma zgody na krzywdzenie dzieci w imię niebezpiecznej tęczowej ideologii czy pomysły koalicji PO-TVN. Jak można domagać się, by dzieci były wychowywane przez dwóch mężczyzn?” – wyjaśniał polityk.

Mocne wystąpienie dziennikarza TVN24 Piotra Jaconia

Słowa Janusza Kowalskiego są reakcją na wystąpienie Piotra Jaconia, który apelował do kościoła o wspieranie osób LGBT. Przypomnijmy, że Jacoń został laureatem Medalu Wolności Słowa w kategorii Media.

– Niemal dokładnie siedem lat temu osoby transpłciowe w Polsce i ich rodziny straciły możliwość godnego życia w państwie, w którym płacą podatki. Niemal dokładnie siedem lat temu koalicji PO-PSL, na końcu kadencji tamtego Sejmu, przyjęła ustawę o ustaleniu płci. Zaraz po tym ta ustawa trafiła na nowego prezydenta, na Andrzeja Dudę. To była dosłownie pierwsza ustawa, którą Andrzej Duda zawetował – narzekał dziennikarz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Nie wszystko kojarzy mi się z seksem”. Prof. Roszkowski broni podręcznika do HiT

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nie żyje południowoafrykańska aktorka i modelka Charlbi Dean. Miała 32 lata

źródło: Twitter / DoRzeczy

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these