Jan Bednarek podczas środowej konferencji prasowej zapowiedział, że polska drużyna zrobi absolutnie wszystko, by wygrać sobotni mecz z Hiszpanią.

— Hiszpanie zobaczą jak broni polska husaria — podkreślił polski obrońca, mówiąc, że osobiście wierzy w odmianę gry Biało-Czerwonych.

Bednarek nawiązał do przegranego meczu ze Słowacją, podsumowując, że ten rozdział został już przez piłkarzy zamknięty.

— Kryliśmy indywidualnie. Czerwona kartka zmusiła nas do zmiany ustawienia. Jeden z zawodników musiał pokryć strefę „Krychy”. Piłka nożna to gra, w której trzeba podejmować trudne decyzje. Tym razem nie wyszło na nasze. Jesteśmy mądrzejsi i zamknęliśmy rozdział Słowacji. Każdy z nas się na ten temat wypowiedział, wiemy, co musimy poprawić i teraz myślimy już tylko o Hiszpanii. Wierzymy, że możemy ten mecz wygrać — stwierdził zawodnik.

Nie szczędził przy tym pięknych obietnic w związku ze zbliżającym się sobotnim meczem z Hiszpanią.

— Hiszpanie zobaczą jak broni polska husaria. Tak do tego podchodzimy. Analizujemy grę przeciwnika, ale skupiamy się nad swoją postawą. Tylko wtedy możemy osiągnąć sukces. Każdy z nas musi zagrać najlepszy mecz w życiu i do tego dążymy. Każdy z nas zna język piłkarski. Nie potrzeba być poliglotą, aby wszystko rozumieć. Nie mamy z tym żadnego problemu — kontynuował polski obrońca.

Przeczytaj również:  Kaczyński za bardzo się rozgadał? "Pan powiedział, że dla władzy sprzeda Pan Polskę" [+WIDEO]

Zobacz również: Minister Niedzielski o nowym wariancie koronawirusa: Mamy blisko 80 zweryfikowanych przypadków [WIDEO]

Wspomniał również o swoim urazie i obecnej kondycji zdrowotnej, która wydaje się dla niego mało istotna w obliczu zbliżającego się wyzwania.

— Mało ważne jest to, w jakim stanie znajduje się mój mięsień. Musimy odnieść sukces na mistrzostwach Europy. To, czy będę musiał grać z bólem lub na blokadach, nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Najważniejsze jest dobro reprezentacji. Z mojego punktu widzenia jest to bardzo ważne, jeżeli mówimy o piłce klubowej. W kadrze spotykamy się raz na kilka miesięcy. Mamy kilka treningów i tu bardziej liczy się doświadczenie, boiskowa mądrość i to, abyśmy rozmawiali ze sobą dużo też poza meczami. Analizujemy naszą grę, jesteśmy zgraną grupą. Brakuje nam małych detali, aby ponownie kończyć spotkania na zero z tyłu. Nie szukamy problemów. Staramy się znaleźć rozwiązania. Nie możemy zostawić Hiszpanom żadnej przestrzeni. Musimy robić wszystko, aby uprzykrzyć im grę. Mamy wywierać presję i nie możemy odpuścić ani na moment — mówił Jan Bednarek.

Przeczytaj również:  Boniek: Chodzę do Komunii, ale nie do spowiedzi

Zobacz również: Pobił drugiego mężczyznę, bo ten nie miał maseczki. Bójka w autobusie w Bydgoszczy [WIDEO]

Źródło: tvp.sport.pl, YouTube.com

(Visited 983 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj