Jarosław Jakimowicz, prezenter TVP Info, słynie z ciętego i mocnego języka, prezentując swoje poglądy. Na ostatni komentarz internautki odpowiedział w wyjątkowo mało kulturalny sposób.

Jarosław Jakimowicz jest barwną postacią w polskim-show-biznesie i wiele można się po nim spodziewać. Mężczyzna już nie raz zaskakiwał media swoją zdecydowaną postawą. Teraz nie odpuścił jednej z internautek, która skomentowała jego pracę w TVP Info.

Zobacz również: Lech Wałęsa nie wytrzymał. Wyszedł, żeby napić się piwa

Prezenter coraz częściej pojawia się w programach w TVP Info. Wcześniej widywano go w stacji w roli eksperta, jednak ta opcja nie przypadła do gustu producentom. Aktor gości teraz w programie „W kontrze” i jest tam prowadzącym. Można go również zobaczyć w programie „Jedziemy”, gdzie rządzi Michał Rachoń.

Jakimowicz został ostatnio wyprowadzony z równowagi, gdy jedna z kobiet napisała do niego wiadomość na Instagramie, w której czytamy: — Jest Pan dnem dna. Żenada. Za nasze pieniądze. Wstyd.

Na odpowiedź mężczyzny nie trzeba było długo czekać. Nie mógł pozostać bierny w obliczu takiej zniewagi.

— A ty brzydką, brudną zapyziałą świnią. Za nasze? Nie ośmieszaj się idiotko — odpisał zdenerwowany Jakimowicz.

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

Po chwili opublikował post, w którym wyjaśnił, dlaczego użył takich słów.

— Pisze do mnie osoba, której nie znam i nigdy nie miałem z nią nic wspólnego, nie widzę zdjęcia, imienia. Wyzywa mnie, że jestem DNEM DNA! Takich zaczepek i podpuszczania mam ok. 30 dziennie. Rzadko, ale reaguje, osoba ta dostaje ripostę. I co robi dalej? Wrzuca skan naszej korespondencji na Twitterze i zaczyna się obława na mnie, czyli na chama i łobuza! CHORE ZAKŁAMANIE DO GRANIC MOŻLIWOŚCI — podkreślił Jarek.

źródło: plotek.pl

(Visited 3 546 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj