Jacek Wilk z Konfederacji opublikował „mocny” wpis, w którym uderzył w rząd Mateusza Morawieckiego w sprawie pandemii koronawirusa.

Były poseł chętnie udziela się w mediach społecznościowych i dzieli z internautami swoimi przemyśleniami. Jego słowa zachęcają do szerokiej dyskusji i komentowania poruszanych przez niego kwestii.

Tym razem polityk nie szczędził uwag odnośnie działań rządu premiera Morawieckiego. Kontrowersyjne słowa Jacka Wilka to odpowiedź na post Jana Pińskiego, redaktora naczelnego portalu Wieści24.pl.

— Jest coś strasznego w tym, że nikt nie reaguje na to, co zrobił PiS. Odpowiada dziś za ok. 130 tys. śmierci Polaków. Nie na COVID-19, ale z powodu ich nieudolności i odcięcia Polaków od służby zdrowia — zauważył na Twitterze Piński.

Jacek Wilk udostępnił wyżej wspomnianą wypowiedź i dodał swój własny komentarz. Były poseł porównał działania polskiego rządu do rzezi dokonywanych przez Ukraińską Powstańczą Armię (UPA).

— Banda Morawieckiego wymordowała już więcej Polaków niż bandy UPA w czasie rzezi wołyńskiej. ALE Błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwości, albowiem oni będą nasyceni — napisał polityk.

Jeszcze w kwietniu Wilk rozpisywał się na temat spisu powszechnego, który wyprowadził go z równowagi. Napisał wówczas, że pomysł ten to „totalitarny przeżytek” i prawdziwe zagrożenie dla naszej prywatności.

Przeczytaj również:  Magdalena Środa „przeprasza” Korwin-Mikkego. Przy okazji wbija mu szpilkę

— Musimy bronić się przed kolejnym bezprawiem, jakiego dopuszcza się władza. ***** s*** powszechny — irytował się na Facebooku, dołączając do swojego wpisu osobliwą grafikę.

Zobacz również: Lech Wałęsa przedstawił listę „indywidualnych osiągnięć”. „To ja, ja, ja”

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 1 989 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here