Ivan Komarenko podejmuje ostatnio wiele działań mających na celu przerwanie koronawirusowego szaleństwa. Muzyk zaapelował o niekonwencjonalne działania, wiarę i odwagę, dzięki którym społeczeństwo będzie mogło wyjść z tej kuriozalnej sytuacji.

Ivan Komarenko od wielu miesięcy publikuje na YouTube swoje polityczne przemyślenia.

Jeszcze przed wyborami nawoływał do głosowania na Krzysztofa Bosaka i poparcia Konfederacji. Piosenkarz nigdy nie ukrywał swojego sprzeciwu wobec szczepionek i krytykował władzę. Teraz wziął udział w manifestacji, w której grupa ludzi krytykowała działania rządu w związku z koronawirusem.

Na Instagramie piosenkarza pojawiło się wezwanie do udziału w manifestacji na warszawskiej starówce.

Zobacz również: Ktoś nazwał motorówkę „ostrym cieniem mgły”. Prezydent szybko odpowiedział

Komarenko nawoływał do wszystkich „uczciwych Polaków” do poparcia hasła „Odwołujemy plandemię”. Artysta zaznaczył, że w obliczu korona-kryzysu nie należy skręcać w lewo, ani wierzyć w programy pomocowe.

— Nie wierzcie w żadne programy pomocowe, rządowe tarcze itp. Nawet najbogatsze państwo nie jest w stanie na dłuższą metę wspierać swoich obywateli. Wszelkie płace minimalne, przepisy antydyskryminacyjne i tak dalej wsadźcie między bajki. Wenezuela ma jedne z największych na świecie złóż ropy naftowej, a pod rządami socjalistów obróciła się w ruinę. Wyjście z korona-kryzysu wymaga niekonwencjonalnego myślenia, wiary i odwagi. Ludzie z układu okrągłego stołu tych cech nie posiadają. Do zobaczenia na manifestacji — zachęcał Komarenko.

źródło: radiozet.pl

(Visited 1 003 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Aż 926 odczynów po szczepionce na COVID-19. Ból głowy, omdlenie, duszność i wiele, wiele więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here