Coraz więcej aktorów i celebrytów zabiera głos w sprawach polityki. Piosenkarz Ivan Komarenko ponownie zaskoczył i nagrał utwór wymierzony w ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego. Chociaż moda na tworzenie własnego rapu, czyli akcję #hot16challenge dawno przeminęła, niektóre gwiazdy wciąż nie rezygnują z możliwości pokazania swoich poglądów.

Komarenko znany jest ze swojego antyrządowego nastawienia i sceptycyzmu wobec obowiązkowych szczepionek. Tym razem nagrał wyjątkową piosenkę, w której podkreślił, że epidemia, której byliśmy świadkiem to „tylko gra

— Nie jedno drzewo, a cały las, szumi nam o tym, wykończą nas. Minister Zdrowia szykuje nam kolejny etap morderczych zmian — zaczął Komarenko.

— A po „pandemii” szczepionek moc, strach się zamieni w farmacji cios. Szumi o tym, na mieście milczy, moc szczepionek, radosny kill — kontynuował muzyk.

— Biedny narodzie, biegnij co tchu. Smutny pochodzie kolejnych stu… Ofiar przybywa każdego dnia. Covidu nie ma, to tylko gra! Każdy zarabia, każdy ma zysk. Minister Zdrowia zarobek ma, cała rodzina za kasą gna. Szykują ramię COVID-u już, ta bestia znamię wypala: Tchórz — śpiewał dalej Komarenko nawiązując do Łukasza Szumowskiego.

Przeczytaj również:  „Co to jest za gimbaza”. Burzliwe obrady Sejmu. Doszło do awantury [WIDEO]

— Kiedy już bestia podniesie łeb, państwo Szumowscy założą sklep. A w nim podadzą szczepionek moc, naród się stacza w maskach na dno. Liczy się kasa i samo zło — nie odpuszczał piosenkarz. Po chwili odniósł się do #hot16challenge Grzegorza Brauna.

— Nie zachęcam do wpłat na państwo i państwową służbę zdrowia. Zamiast tego namawiam do wsparcia leczenia dzieci, o które państwo dba niechętnie albo wcale. Przede wszystkim mam na myśli dzieci z NOPami — podsumował.

 

 

źródło: alaluna.pl

(Visited 654 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj