Szymon Hołownia, kandydat na prezydenta RP, zamieścił na Facebooku post, w którym żalił się na zachowanie Roberta Biedronia i jego partnera.

— Smutna wiadomość tej kampanii. Przemek Staroń, mój doradca został wyrzucony ze znajomych przez Roberta Biedronia i Krzysztofa Śmiszka — oznajmił Szymon Hołownia.

Niespodziewany i przygnębiający post byłego prezentera TVN błyskawicznie obiegł media, a internauci starali się pocieszyć dziennikarza. Hołownia w dramatycznej wiadomości na Facebooku opisał ostatnie wydarzenia z udziałem lidera Wiosny oraz jego partnera.

— Przemek Staroń, mój doradca ds. edukacji, został wyrzucony ze znajomych przez Roberta Biedronia i Krzysztofa Śmiszka oraz zaatakowany ad personam przez drugiego z nich. Po zapytaniu przez Piotra Kuczyńskiego, Robert Biedroń zablokował go na twitterze. Ani ja, ani żaden z moich doradców nie będzie traktować nikogo w ten sposób — zapewnił katolicki publicysta.

Hołownia dodał, że będzie walczył o przywrócenie szacunku, a „demokracja nie kończy się tam, gdzie ktoś inny się z nami nie zgadza”.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 67 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Sławomir Mentzen: "Chcą nam wprowadzić prawdziwie totalitarny system” [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj