propolski.pl: Hołownia nie zobaczy się z Tuskiem? Nie mam tego w planach

Hołownia błagalnie zabiega o pieniądze: „Bardzo was proszę o sypnięcie groszem” [WIDEO]

Szymon Hołownia wystosował emocjonalny apel do swoich sympatyków. Lider Polski 2050 poprosił o wsparcie finansowe podczas transmisji na żywo i nie krył swojego podekscytowania.

— Bardzo was proszę o sypnięcie groszem — powiedział polityk i dodał, że do tej pory udało się zebrać prawie 3 miliony złotych, które zostały „już dawno wydane”.

Były prezenter TVN często rozmawia ze swoimi fanami za pośrednictwem transmisji wideo. Ostatni apel był wyjątkowo poważny i dotyczył datków, na których Hołowni bardzo zależy.

— Bardzo serdecznie Was proszę o wpłatę. Uruchomiliśmy mnóstwo narzędzi — newslettera, docieranie do darczyńców na różne sposoby, płatności cykliczne. Mam do Was taką sprawę, że tam u nas na tym liczniku dobijamy do trzech milionów. Zróbmy dziś te trzy miliony, bo jak dojdziemy do tych trzech milionów, to technika nam powiedziała, że wtedy skręcamy licznik i wtedy ustawiamy cele miesięczne, które będzie nam łatwiej zbierać — mówił w emocjonalnym pobudzeniu Szymon Hołownia.

— Te trzy miliony to pieniądze, które zebraliśmy od początku roku, od początku zbiórki, które już dawno zostały wydane na działalność, którą robimy. To nie jest tak, że mamy trzy miliony, siedzimy na tych plikach, a ja sobie siedzę, jak prezes Glapiński, zachwycam się nimi, wdycham, kąpię w wannie i oglądam w skarbcu. Te pieniądze są nam na bieżąco potrzebne. To jest nasz krwiobieg — kontynuował lider Polski 2050, któremu nawet uzbierane trzy miliony złotych nie wystarczyły.

— O, już są trzy miliony! A więc wspaniale. Więc na tę nową zbiórkę, którą zaczynamy, nakręćmy, żeby się na samym początku, na dobrą drogę, na takie pępkowe tych nowych zbiórek, żeby nam się wszystko dobrze ułożyło. Bardzo was proszę o sypnięcie groszem, dlatego, że bardzo potrzebujemy dopalić wszystkie dopalacze, jakie mamy w naszej maszynie — kontynuował publicysta.

źródło: niezalezna.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these