Szymon Hołownia wystosował do Jarosława Kaczyńskiego apel. Zdaniem polityka Polska powinna natychmiast przyjąć uchodźców.

Szymon Hołownia już wcześniej deklarował, że Polska powinna pomagać uchodźcom. W podobnym tonie opublikował post w mediach społecznościowych.

—  Wysłałem dziś do Jarosława Kaczyńskiego list, apelując o to, by pozwolił udzielić schronienia w Polsce 50. dzieciom, sierotom – najmłodszym uchodźcom, które po koszmarze tułaczki i życiu w piekle, jakim był obóz Moria, ucierpiały teraz jeszcze na skutek pożaru —  napisał Hołownia.

Czytaj także: „Będziemy mieć wy**bane. Pani niech idzie do diabła”. Sylwia Spurek została sprowadzona na ziemię

— Dlaczego piszę do Kaczyńskiego? Bo dziś wszyscy, którzy mogliby i chcą pomóc: organizacje, parafie, samorządy, czekają tylko na jego polityczną decyzję. To on przecież faktycznie jest dziś w Polsce prezydentem, premierem, Radą Ministrów, telewizją, prokuraturą. Jeśli powie premierowi: „wpuszczamy”, państwo przyjmie. Bo państwo – co widać nie tylko na tym przykładzie – to dziś on —  czytamy.

Czytaj także: Owinęli pomnik tęczową flagą. Wtem na miejscu zjawił się przeciwnik LGBT. „Wy***ać z tym”

— Los 50. dzieci jest dziś w rękach jednego człowieka. Okazja do obrony chrześcijańskich wartości, opowiedzenia się za życiem, taka, że nie ma po co szukać żadnej innej. Test i godzina próby. To, co wyznawało się pięknymi słowami, właśnie powiedziało: „sprawdzam” —  podsumował polityk.

Wysłałem dziś do Jarosława Kaczyńskiego list, apelując o to, by pozwolił udzielić schronienia w Polsce 50. dzieciom,…

Gepostet von Szymon Hołownia am Mittwoch, 16. September 2020

Źródło: Facebook.com

(Visited 180 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj