Hołownia znowu wykrada posłów opozycji. Koalicja Obywatelska rozpętuje medialną burzę

Hołownia apeluje do Kaczyńskiego. Domaga się przyjęcia uchodźców. Im szybciej, tym lepiej

Szymon Hołownia wystosował do Jarosława Kaczyńskiego apel. Zdaniem polityka Polska powinna natychmiast przyjąć uchodźców.

Szymon Hołownia już wcześniej deklarował, że Polska powinna pomagać uchodźcom. W podobnym tonie opublikował post w mediach społecznościowych.

—  Wysłałem dziś do Jarosława Kaczyńskiego list, apelując o to, by pozwolił udzielić schronienia w Polsce 50. dzieciom, sierotom – najmłodszym uchodźcom, które po koszmarze tułaczki i życiu w piekle, jakim był obóz Moria, ucierpiały teraz jeszcze na skutek pożaru —  napisał Hołownia.

Czytaj także: „Będziemy mieć wy**bane. Pani niech idzie do diabła”. Sylwia Spurek została sprowadzona na ziemię

— Dlaczego piszę do Kaczyńskiego? Bo dziś wszyscy, którzy mogliby i chcą pomóc: organizacje, parafie, samorządy, czekają tylko na jego polityczną decyzję. To on przecież faktycznie jest dziś w Polsce prezydentem, premierem, Radą Ministrów, telewizją, prokuraturą. Jeśli powie premierowi: „wpuszczamy”, państwo przyjmie. Bo państwo – co widać nie tylko na tym przykładzie – to dziś on —  czytamy.

Czytaj także: Owinęli pomnik tęczową flagą. Wtem na miejscu zjawił się przeciwnik LGBT. „Wy***ać z tym”

— Los 50. dzieci jest dziś w rękach jednego człowieka. Okazja do obrony chrześcijańskich wartości, opowiedzenia się za życiem, taka, że nie ma po co szukać żadnej innej. Test i godzina próby. To, co wyznawało się pięknymi słowami, właśnie powiedziało: „sprawdzam” —  podsumował polityk.

https://www.facebook.com/szymonholowniaoficjalny/posts/2272882126169899

Źródło: Facebook.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these