Iga Krefft

Gwiazda serialu „M jak miłość” szczerze o sytuacji w Polsce: „Chce się uciekać z tego kraju”

Iga Krefft jest znana głównie z roli Uli Mostowiak z serialu „M jak miłość”. Aktorka udzieliła wywiadu, w którym skomentowała bieżącą sytuację w Polsce.

— Mam wrażenie, że przez ostatnie kilka lat polityka wygląda tak, że chce się uciekać z kraju — powiedziała aktorka.

W rozmowie z portalem „WP Gwiazdy” aktorka udzieliła długiego wywiadu o życiu i zdradziła swoje poglądy. Zaznaczyła, że to młode pokolenie jest nadzieją narodu. Iga Krefft powiedziała również, dlaczego sama nie zabiera zdania w tematach politycznych.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski zobaczył w swojej wizji zamach: „Ten czas doceniajcie, czas spokoju…”

— Jestem zaangażowana politycznie, ale nie mówię o tym za wiele. Nie czuję się kompetentna. Uważam, że powinna nadejść jakaś zmiana. To młodzi powinni być głosem naszego narodu. Nasze dzieci będą żyły w takim kraju, jaki im urządzimy. Musimy o tym myśleć — wyjaśniła gwiazda.

— Czy chcemy, aby żyły w kraju, w którym strach otworzyć usta? W którym strach wyrazić opinię, bo można dostać od kogoś w twarz? Czy chcemy żyć w kraju, w którym piękno i unikatowość każdej osoby jest czymś cudnym i w którym nie liczy się zysk jednostki, tylko wspólne dobro? Mam wrażenie, że przez ostatnie kilka lat polityka wygląda tak, że chce się uciekać z kraju — dodała aktorka.

źródło: plejada.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these