Poseł PiS Marek Suski wywołał w poniedziałek burzę w mediach społecznościowych, publikując intymne zdjęcia radnej Porozumienia Ewy Szarzyńskiej. Obydwoje polityków Zjednoczonej Prawicy spotkało się tym samym z falą szyderstw i hejtu, choć wyciek zdjęć był rzekomo efektem działania hakerów.

Z radną PiS (ściślej Porozumienia) postanowiła zasolidaryzować się „gwiazda” mediów społecznościowych, działaczka SLD Justyna Klimasara. Swoje specyficzne wsparcia okazała za pośrednictwem Twittera, publikując roznegliżowane zdjęcie i uzasadniając to następująco:

— Wzorem koleżanki @ada_zipper  solidaryzuje się z kobietami, których bardzo intymne zdjęcia zostały upublicznione bez ich zgody. Niezależnie czy sytuacja jest fejkiem czy nie, nikogo nie można poniżać. Zdjęcia typu „nudes” mogą być wrzucane świadomie i za zgodą fotografowanej — napisała Klimasara na Twitterze.

Gest działaczki Lewicy spotkał się się jednak z krytyką internautów. Użytkownicy mediów społecznościowych zarzucili aspirującej polityk „poszukiwanie atencji”:

Na pewno dzięki tobie tym kobietom jest teraz lepiej XD Bezczelnie wykorzystujesz czyjąś krzywdę i szukasz atencji nazywając to „solidarnością” 👎 https://t.co/jdOjQV5sCF

Przeczytaj również: Wyciekł niewyemitowany program TVN24. Olbrychski szkalował w nim Polaków

źródło: Tysol

(Visited 38 274 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Najnowszy sondaż. Kto powinien zostać następcą Kaczyńskiego?

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here