Gubernator Teksasu Greg Abbott wpadł na pomysł, dzięki któremu mógł trochę potrollować lewaków. Chodzi o wysłanie autobusu z imigrantami do Nowego Jorku.

Gubernator Teksasu zbytnio się nie patyczkując, wysłał do Nowego Jorku autobus z imigrantami starającymi się o azyl w USA.
Republikański polityk przyznał się, że „testuje zaangażowanie miasta, które nazywane jest sanktuarium dla tych przybyszów”.

Przyjezdnych powitał burmistrz Nowego Jorku Eric Adams, który oskarżył republikańskiego gubernatora Teksasu o wykorzystywanie problemów imigrantów do politycznych rozgrywek.

– Stwierdzamy, że niektóre z rodzin w autobusie, chciały udać się do innych miejsc i nie pozwolono im na to. Zostali zmuszeni do wejścia do autobusu. Burmistrz Nowego Jorku mówi, że to »przerażające«. Przerażająca jest polityka Bidena, polegająca na wpuszczeniu ok. 2 mln nielegalnych imigrantów – mówił burmistrz Teksasu w rozmowie z telewizją CBS.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Borys Szyc też jest spłukany? „Przestałem się oszukiwać, dalej już nie da rady”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Awantura w Jaworznie. Ostra dyskusja między posłami PO a związkowcami: „Broń nas Boże od tego, co byście wyprawiali” [WIDEO]

źródło: Twitter

(Visited 242 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Były rektor KUL ułożył modlitwę dla narodu ukraińskiego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj