Media obiegły nietypowe zdjęcia z Białego Domu. Dotarli do nich amerykańscy dziennikarze. Jak się okazuje, były to notatki byłego prezydenta USA wrzucone do muszli klozetowej.

Mają one stanowić dowód na to, że polityk wiele razy postępował w taki sposób i pozbywał się niechcianych dokumentów. 8 sierpnia na łamach portalu Axios pokazano zdjęcia podartego papieru. Znaleziono je w muszli klozetowej.

Reporterka „New York Times” i współpracowniczka CNN Maggie Haberman wyjaśniła, że Donald Trump chcial spuścić te notatki w toalecie. Miało to stanowić złamanie procedur dotyczących niszczenia wszelkich prezydenckich dokumentów.

Donald Trump niszczył dokumenty?

Dziennikarka dodaje, że Trump zaprzeczył takim praktykom, dotarła jednak do źródeł, które sugerowały, że takie działanie miało miejsce wiele razy w Białym Domu. Donald Trump miał się pozbywać w podobny sposób dokumentów w czasie podróży zagranicznych.

– Po lewej widzimy zdjęcie z toalety w Białym Domu, a po prawej z jednej z podróży zagranicznych – napisała Maggie Haberman.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Awantura w Jaworznie. Ostra dyskusja między posłami PO a związkowcami: „Broń nas Boże od tego, co byście wyprawiali” [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Borys Szyc też jest spłukany? „Przestałem się oszukiwać, dalej już nie da rady”

źródło: Twitter

(Visited 257 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Zaskakujące słowa rumuńskiego polityka o Ukrainie. Mówi również o naszym kraju

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj