propolski.pl: Grzegorz Braun

Grzegorz Braun o PiS: Jesteście zorganizowaną grupą przestępczą. Nie sięgajcie do kieszeni Polaków po kolejne pieniądze! [WIDEO]

Poseł Konfederacji Grzegorz Braun przemawiał z mównicy sejmowej i nie szczędził mocnego podsumowania dla działań PiS.

– Szczęść Boże! Ratuj się kto może, kiedy Zjednoczona łże-Prawica w ścisłej kooperacji z totalną opozycją zajmują się zdrowiem i życiem Polaków. 200 tys. zgonów nadmiarowych pod pretekstem walki z mniemaną pandemią. 200 mln eksperymentalnych medykamentów, co do których Państwowy Zakład Higieny formalnie stwierdza, że ich nie badał, nie bada i badać nie będzie, gdyż ma – cytuję – związane ręce. Szanowni Państwo! Jesteście tu, tutaj was widzę, pamiętam was z posiedzeń komisji w ciągu tych ostatnich lat. Tak szeroko się śmieje pan poseł Hoc. Tak, jesteście zorganizowaną grupą przestępczą – mówił przedstawiciel Konfederacji.

– Ja mówię teraz, pani marszałek… Proszę uciszyć te stwory tutaj z ław Zjednoczonej łże-Prawicy Szanowni Państwo! Proszę o informację na piśmie: Jak wygląda bilans waszych działań? Ileście kupili tych tzw. szczepionek przeciw COVID-19? Ileście rozprowadzili? Ile to kosztowało? Póki nie ma tego rozliczenia, nie zabierajcie się… (Poseł Czesław Hoc: A ile życie ludzkie kosztuje? Ile życie ludzkie kosztuje?) …nie sięgajcie do kieszeni Polaków po kolejne pieniądze. Zbrodniarze! – dodawał wzburzony Braun.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tusk mówi o sfałszowanych wyborach i uważa, że prezydentem powinien być Trzaskowski

źródło: Twitter

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these