Strona główna Polska Grubiańskie uwagi Biedronia pod adresem Kaczyńskiego: „PiS chyba kompletnie już oszalał”

Grubiańskie uwagi Biedronia pod adresem Kaczyńskiego: „PiS chyba kompletnie już oszalał”

4 min czytania
0
2
1,385
Robert Biedroń - wpadka

Robert Biedroń opublikował na Twitterze nagranie, w którym nie szczędził gorzkich słów krytyki pod adresem PiS i Jarosława Kaczyńskiego. W obliczu pandemii koronawirusa polityk jest niezwykle przejęty. Powiedział więc, co myśli na temat obecnej władzy i jej pomysłów.

— PiS chyba kompletnie już oszalał. Jak wiecie, został zgłoszony projekt głosowania korespondencyjnego w nadchodzących wyborach prezydenckich. To szaleństwo tej władzy, która chce wysłać 30 milionów uprawnionych do głosowania na zbędne ryzyko zakażenia się koronawirusem — powiedział Robert Biedroń.

Kandydat Lewicy na prezydenta zaatakował przede wszystkim prezesa Kaczyńskiego, oskarżając go o lekceważenie zdrowia i życia Polaków.

— Przecież ktoś musi te koperty zebrać, ktoś musi je policzyć, ktoś musi je roznieść. To jest ryzyko nie tylko dla pracowników Poczty Polskiej, ale to jest ryzyko dla wszystkich zaangażowanych w ten cały proces. Oczywiście Kaczyński, jeżeli my odmówimy udziału w tym wszystkim, to wyśle do obsługi WOT, zakonnice i księży, którzy będą siedzieli w tych komisjach. Co to znaczy? To znaczy, że Kaczyński idzie… po trupach do urn, ale niekoniecznie wyborczych — ogłosił, siląc się na aktorskie gesty Biedroń.

źródło: wpolityce.pl

Reakcja
Przeczytaj również:  Dominik Tarczyński do Michnika: "Zabrakło panu języka tym razem? Do posła się pan boi odezwać?"
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Marlena Piechocka
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Ostre starcie zwolenników Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego w Końskich: „Mordercy jesteście!”

W Końskich (woj. świętokrzyskie) odbyła się debata prezydencka z udziałem prezydenta Andrz…