Była prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz oceniła, że to właśnie Małgorzata Kidawa-Błońska będzie nową, idealną kandydatką, która mogłaby zastąpić Rafała Trzaskowskiego.

— Małgorzata Kidawa-Błońska zna Warszawę jak swój dom. W wyborach na prezydenta stolicy powinien wystartować ten, kto będzie miał największe szanse. Z pewnością Małgorzata byłaby takim prezydentem, który nie musi się Warszawy uczyć — oceniła Hanna Gronkiewicz-Waltz.

W piątek wybrano nowego kandydata na prezydenta z ramienia KO. Rafał Trzaskowski zastąpił Kidawę-Błońską, która tego samego dnia zrezygnowała ze startu w wyborach. Hanna Gronkiewicz-Waltz była gościem w TVN24 i wypowiedziała się na temat ewentualnego zwycięstwa Rafała Trzaskowskiego.

Dodała, że gdyby miała go zastąpić Kidawa-Błońska, to byłaby to najlepsza z możliwych decyzji.

— Myślę, że ona zna Warszawę jak swój dom, ponieważ wiele lat, wiele kadencji była radną Warszawy, ale nie antycypujmy tak: ma wystartować ten na prezydenta Warszawy, który będzie miał największe szanse — tłumaczyła była prezydent Warszawy.

Gronkiewicz-Waltz nie ustawała w pochwałach dla wicemarszałek Sejmu, którą oceniła jako osobę doskonale znającą się na rzeczy.

Przeczytaj również:  „Wrzeszczący bachor, którego trzeba…”. Zaskakujące słowa Millera o Polsce [WIDEO]

— Z pewnością Małgorzata byłaby takim prezydentem, który nie musi się Warszawy uczyć, w żadnym przypadku — mówił gość TVN24.

źródło: tysol.pl

(Visited 93 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj