Strona główna Polska „Sku***syny”. Jarosław Gowin opublikował ostrą grafikę uderzającą w TVN

„Sku***syny”. Jarosław Gowin opublikował ostrą grafikę uderzającą w TVN

5 min czytania
0
1
10,139
Gowin

Lider Porozumienia Jarosław Gowin udostępnił na swoim Twitterze grafikę, którą odczytano jako nawiązanie do przekazu telewizji TVN24. Stacja najpierw krytykowała obóz rządzący za dążenie do realizacji wyborów prezydenckich, teraz jednak diametralnie zmieniła narrację.

To tak a propos reakcji pewnej stacji telewizyjnej… — napisał Jarosław Gowin w komentarzu do udostępnionej przez siebie grafiki. Chodziło o przekaz stacji TVN24, której dziennikarze retorycznie pytali, czy wspólna decyzja PiS oraz Porozumienia o przełożeniu wyborów jest właściwa.

W środowy wieczór po debacie telewizyjnej z udziałem wszystkich dziesięciu kandydatów Jarosław Kaczyński i Gowin osiągnęli kompromis w sprawie wyborów prezydenckich. Tych nie będzie w maju, bo jak założyli liderzy obozu rządzącego, Sąd Najwyższy zdecyduje o ich nieważności. Tym samym marszałek Sejmu Elżbieta Witek rozpisze kolejny termin.

W porannym czwartkowym głosowaniu PiS wraz z Porozumieniem odrzuciły uchwałę Senatu i zagłosowały za przeprowadzeniem wyborów korespondencyjnych. Prezes Porozumienia i były wicepremier poinformował też, że w przyszłym tygodniu przygotowana zostanie kompleksowa nowelizacja ustawy o ich przeprowadzeniu.

Przeczytaj również: Nocny wyścig ulicami Warszawy. Ścigali się… Bosak i Kosiniak-Kamysz. „Nie wiem czy ma większy silnik, ale ucieka”

źródło: Do Rzeczy

Reakcja
4
Przeczytaj również:  Trzaskowski odpowiedział na list Kaczyńskiego: "Większość z Państwa może być zaskoczonych"
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Malicki Jan
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Paulina Młynarska zaatakowała Kingę Dudę: „Twój tato zgotował tym ludziom i ich dzieciom horror”

Dziennikarka Paulina Młynarska opublikowała ostry wpis skierowany do córki prezydenta King…