Prawicowa koalicja z partią Bracia Włosi na czele zwyciężyła w wyborach parlamentarnych we Włoszech. Georgia Meloni jest główną kandydatką na urząd premiera. Obawiają się jej elity w Brukseli, a wszystko za sprawą konserwatywnych haseł i zdecydowanej postawy. Z oświadczeń polityk wynika, że chce twardo egzekwować swoje postulaty.

Georgia Meloni nie popiera nadawania praw osobom należącym do społeczności LGBT+, jest także za tradycyjnym modelem rodziny. Włoszka potępia aborcję i obiecuje, że zawsze będzie walczyć w obronie wartości chrześcijańskich i narodowych.

Dlaczego rodzina jest wrogiem?

– Dlaczego rodzina jest wrogiem? Dlaczego wzbudza takie przerażenie? – pyta Georgia Meloni.

– Ponieważ te kwestie określają naszą tożsamość. Bo to jest nasza tożsamość. Wszystko, co określa naszą tożsamość, zostało uznane za wrogie przez tych, którzy chcieliby, abyśmy nie mieli już tożsamości, byli po prostu niewolnikami – konsumentami idealnymi. I dlatego atakują tożsamość narodową, religijną, płciową i rodzinną. Kiedy będę tylko liczbą, nie będę miała już tożsamości ani korzeni, zostanę niewolnikiem idealnym, na łasce finansowych spekulantów. To dlatego wzbudzamy tyle strachu – dodaje.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Braun: „To nie jest żaden kryzys. To efekt błędnych działań i błędnej polityki”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: To spotka nas zimą i jesienią. Jackowski nie ma wątpliwości

źródło: Twitter

(Visited 600 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj