Niemiecka partia Alternatywa dla Niemiec (AfD) apeluje o to, by znieść sankcje wobec Rosji, ponieważ te wpływają na kryzys energetyczny w Europie. Poseł Konfederacji Grzegorz Braun uczestniczył w międzynarodowym spotkaniu w Berlinie i odniósł się do tej kwestii.

Skomentował również słowa posła AfD Steffena Kotre, który mówił, że „mamy kryzys energetyczny domowej roboty”. Podkreślił, że wzrastające ceny prądy i gazu w Europie są konsekwencją decyzji rządów krajów UE.

– Podaż energii w Europie została sztucznie ograniczona, trzeba ją z powrotem zwiększyć. Nie mamy praktycznie żadnej alternatywy dla dostaw energii. Musimy prowadzić realistyczną politykę – mówił polityk.

W konferencji brali udział politycy z całej Europy

– Szczęść Boże! Niech Bóg błogosławi wszystkich patriotów wszystkich europejskich narodów, którzy chcą powrotu do normalności; którzy chcą przywrócić nasze naturalne, ludzkie, europejskie prawa i wartości – powiedział Grzegorz Braun.

– Z łatwością stwierdziliśmy, że łączy nas wiele rzeczy i że się zgadzamy, głównie co do problematyki dostaw energii. To nie jest żaden kryzys. To efekt błędnych działań i błędnej polityki nałożonej na nasze narody – dodał prawicowy polityk, który kładzie nacisk na powrót do normalności.

Przeczytaj również:  „To jest obraz tej władzy!”. Korwin-Mikke ostro o rządzie Morawieckiego

– Bo nie będzie żadnego życia, jeśli nie powrócimy do „business as usual”. Nie chcemy znaleźć się w środku jakiejś międzykontynentalnej wojny każdego z każdym o wszystko – wyjaśnił.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Moskwa: Rząd PiS dotrzymuje obietnic. Powtarzamy to

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Miedwiediew straszy bronią jądrową. Podaje „zasady użycia”

źródło: rp.pl

(Visited 894 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj