Charlotte d’Ornellas to znana francuska dziennikarka i publicystka. Najczęściej występuje na kanale telewizyjnym CNews. Konserwatywna dziennikarka stanęła w obronie stanowiska Polski w konflikcie z UE.

— Fascynuje mnie w Polsce podstawowe kłamstwo o tym, co się faktycznie dzieje w Polsce — powiedziała d’Ornellas.

Ponadto zauważyła, że dziś Unia Europejska atakuje nasz kraj w sprawach, które nie leżą w zakresie jej kompetencji, chociażby sędziowie i kwestie światopoglądowe, małżeństwa homoseksualne, czy LGBT. Takie postępowanie nie znajduje bowiem swojego odbicia w traktatach i nie powinno być przedmiotem konfliktu.

— Polacy są krytykowani za to, że w przeciwieństwie do nas odmawiają rezygnacji z suwerenności i tożsamości — wyjaśniała d’Ornellas, która nie może wyjść z podziwu dla tego kłamstwa, na którym opierają się wszystkie ataki.

— Wspaniale! Trzeba to zobaczyć, aby w 1 minutę zrozumieć wojnę informacyjną, która jest prowadzona za pomocą fake newsów nt. Polski przez (francuckie — przyp. red.) media rządowe. Od 5 lat to piętnujemy, wreszcie czujemy się mniej osamotnieni. Dziękuję — opublikował swój komentarz Patrick Edery.

— W rozmowie w popularnym programie francuskiej telewizji C-News rozmawiali o wyroku polskiego TK przeciw TSUE. Wszyscy uczestniczący przyznawali rację Polsce — dodał Olivier Bault francuski dziennikarz mieszkający w Polsce.

Zobacz również: Jeremy Clarkson przeprowadzi się do Polski? „To miejsce, gdzie wszyscy bylibyśmy szczęśliwi”

Zobacz również: Były minister rolnictwa ostrzega przed Zielonym ładem! „Wiele gospodarstw upadnie”

źródło: Twitter.com

(Visited 1 506 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj