Media obiegły fatalne informacje ze sztabu reprezentacji Polski. Jak przekazał rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski, Janowi Bednarkowi odnowił się uraz mięśniowy i będzie musiał przejść badania. Wiele wskazuje na to, że występ piłkarza w meczu ze Szwecją stanął pod znakiem zapytania.

Jan Bednarek jest jednym z ważniejszych filarów polskiej obrony. Nic więc dziwnego, że jego kontuzja wywołała niepokój wśród polskich zawodników. Ewentualna kontuzja oznaczałaby, że nie będzie mógł wystąpić w środowym meczu ze Szwecją. Piłkarz w 85. minucie musiał opuścić boisko w Sewilli podczas spotkania z Hiszpanią. Wówczas na jego miejsce wszedł Paweł Dawidowicz. Bednarek kulał i łapał się za mięsień, gdy wychodził z gry.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski o losach Polaków na EURO 2020: „Coś poważnego wydarzy się w Barcelonie”

Jeszcze przed rozpoczęciem Euro Jan Bednarek skarżył się na problem właśnie z tym mięśniem. Przez pewien czas nie był w stanie trenować ze swoją drużyną. Pech chciał, że dolegliwości teraz jeszcze bardziej się nasiliły.

Dziennikarz „Super Expressu” i „Piłki Nożnej” Jerzy Chwałek przekazał informację od rzecznika PZPN Jakuba Kwiatkowskiego.

— Janowi Bednarkowi odnowił się uraz mięśniowy, z powodu którego nie trenował przed Euro. Wieczorem przejdzie dokładne badania — czytamy.

Zobacz również: Jarosław Kaczyński na Zjeździe Republikańskim: “Chcemy dogonić Europę do końca dekady” [WIDEO]

Źródło: wMeritum.pl

(Visited 652 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj