Aleksandra Kwaśniewska podzieliła się na Instagramie wyznaniem, które wzbudziło sporą sensację wśród internautów. Chodzi o krytyczne słowa Jolanty Kwaśniewskiej, które skierowała do córki po tym, jak ta zmieniła swój wizerunek.

W założeniu historia ta miała bawić, jednak rezultat był zupełnie inny od oczekiwanego. Historia sprzed kilku lat, którą Aleksandra Kwaśniewska opisała na Instagramie wywołała prawdziwą burzę w mediach, bowiem mało kto uznał ją za śmieszną. Jolanta Kwaśniewska w gorzkich słowach miała skrytykować swoją córkę po wizycie u znanego fryzjera.

Gdy ta przyszła do domu usłyszała, że wygląda: „jak wiejskie dziecko chore na tyfus, które matka ostrzygła tępymi nożycami”. Przywołana wypowiedź w oczach internautów nie tylko była przykra, ponadto sugerowała, że dzieci wiejskiego pochodzenia są w jakiś sposób gorsze lub zaniedbane.

W komentarzach szybko pojawiły się zarzuty, że była pierwsza dama oprócz dokuczania córce Aleksandrze, naśmiewa się z wiejskiego pochodzenia.

— Myślałam, że pani Jolanta ma jednak trochę więcej klasy. „Wiejskie dziecko”… naprawdę? Ja byłam takim „wiejskim dzieckiem’ i nigdy nie odstawałam od tych „miejskich dzieci”. Takie sugerowanie, że jak coś jest słabsze, to od razu wiejskie, jest bardzo niepoprawne — czytamy jeden z komentarzy.

Przeczytaj również:  Poznań: Mężczyzna odgryzł kobiecie kawałek ucha i uciekł jej samochodem

Ola Kwaśniewska postanowiła szybko sprostować swoją wypowiedź. Podkreśliła, że mama wcale nie miała złych intencji i nawiązała do obrazka typowego dla polskiej wsi sprzed 100 lat.

— No nie wytrzymam. Nawet gdyby była Pani wiejskim dzieckiem chorym na tyfus, które matka ostrzygła tępymi nożycami (co mało prawdopodobne, gdyż mówimy o sytuacji sprzed 100 lat), to wiedziałaby Pani, że to po prostu nie była dobra fryzura. Kropka — tłumaczyła córka byłego prezydenta.

źródło: telewizjarepublika.pl 

(Visited 852 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj