Strona główna Polska Ewa Kopacz wychwala Kidawę-Błońską: „Małgosia musi być wytrwała, wiara czyni cuda”

Ewa Kopacz wychwala Kidawę-Błońską: „Małgosia musi być wytrwała, wiara czyni cuda”

4 min czytania
0
0
405
Ewa Kopacz

Była premier Ewa Kopacz w ciepłych słowach wypowiedziała się o Małgorzacie Kidawie-Błońskiej. Polityk udzieliła kandydatce KO na prezydenta złotych rad. Obie panie znają się od dawna, ale to właśnie w czasie kampanii prezydenckiej Ewa Kopacz postanowiła wesprzeć swoją koleżankę.

— Małgosia musi być wytrwała, z wielkim hartem ducha, bo wiadomo, że nie każdego dnia wszystko w kampanii będzie wyglądać cudownie i radośnie. Wiem, że Małgosia często spotyka się z ludźmi i te spotkania są albo bardzo miłe, bardzo dobre i różne. Życzę jej, żeby nie traciła nadziei na to, że większość stoi po jej stronie w tym prezydenckim wyścigu i pójdzie na te wybory — mówiła była premier Ewa Kopacz.

Kopacz jest zdania, że Kidawa-Błońska ma wiele wyjątkowych cech i zalet, które czynią ją doskonałą kandydatką na najważniejsze stanowisko w kraju.

— Dobrego uporu i determinacji w tym, co będzie robiła, wiary w wygraną, bo wiara czyni cuda. Jak najwięcej spotkań z ludźmi. Małgosia będzie otoczoną mądrą ekipą, która będzie z nią jeździć po Polsce i pomagać. Małgosia jest wiarygodna, szczera, trafia do ludzi i jej siłą jest to, że nie przykleja sobie sztucznych uśmiechów do twarzy, tylko jest autentyczna w tym, jak się zachowuje. Życzę jej konsekwencji w tym, co robi do tej pory i stworzenia dużej ekipy wokół siebie, która będzie ją wspierać. W tym gronie będę również ja — kontynuowała.

Ciekawe na ile rady byłej szefowej rządu okażą się skuteczne. Jak na razie Kidawa-Błońska nie wypada w sondażach najlepiej. W starciu z Andrzejem Dudą przedstawicielka Platformy nie ma zdaniem internautów zbyt wielkich szans na wygraną.

źródło: nczas.com

Reakcja
Przeczytaj również:  Bosak poległ na egzaminie z religii u Mazurka. "Ile zna pan tajemnic różańca?"
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez marlenap
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Miał być rycerzem na białym koniu, będzie obciążeniem. Tusk zaszkodzi Małgorzacie Kidawie-Błońskiej?

Jak wynika z badań Instytutu Badań Spraw Publicznych dla wp.pl Donald Tusk, który miał sta…