Elon Musk to osoba, która uwielbia kontrowersje. Nie wszystkim odpowiada jednak styl bycia miliardera. Czy geniusz podpadł hakerom?

Elon Musk naraził się grupie hakerów Anonymous. Do sieci trafił film, w którym hakerzy grożą atakiem sieciowym wymierzonym w miliardera. Powodem mają być manipulacje na giełdzie kryptowalut, których dopuszcza się Musk.

— Miliony inwestorów detalicznych naprawdę liczą na wzrost kursów kryptowalut, by poprawić swój standard życia. (…) Oczywiście biorą na siebie ryzyko, gdy inwestują, a wszyscy wiedzą, że należy być przygotowanym na dużą zmienność na rynku kryptowalut. Twoje tweety z ostatniego tygodnia pokazują jednak wyraźną pogardę dla zwykłych pracujących ludzi. Gdy ciężko pracujący ludzie tracą marzenia przez twoją publiczną dziecinadę, wyśmiewasz ich za pomocą memów siedząc w jednej ze swoich posiadłości wartych miliony dolarów — mówią hakerzy z Anonymous.

Czytaj także: Onkolodzy alarmują. Mamy nieprawdopodobną falę nowotworów

— Jest to oczywistym dla dzieci pracujących w twoich zagranicznych kopalniach litu, które niszczą też lokalne środowisko. Musisz być otwarty w kwestii swojej chęci do organizowania zamachów stanu mających na celu ustanawianie dyktatorów w miejscach, gdzie wydobywa się twoje toksyczne produkty. Przedwcześnie ukoronowałeś się „Imperatorem Marsa”, miejsca, gdzie chcesz wysyłać ludzi na śmierć — dodali.

Przeczytaj również:  Putin i Łukaszenka nabijają się z sankcji? Wszystko się nagrało [WIDEO]

Czytaj także: Przezabawna wpadka reporterki TVN. „Jak pięknie i obficie kwitnie bez”. Pokazała pole…

Ponadto zdaniem hakerów Elon Musk ma przerośnięte ego oraz cierpi na „kompleks mesjasza”. W efekcie prowadzi on szkodliwą działalność biznesową.

Źródło: RP

(Visited 214 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj