Rafał Trzaskowski zapowiedział, że stworzy nowy ruch obywatelski i stanie na jego czele. Tymczasem profesor Waldemar Paruch w rozmowie na antenie radiowej jedynki komentował aktualną sytuację polityczną w Polsce.

Profesor stwierdził, że Platforma Obywatelska nigdy nie odniesie zwycięstwa w wyborach, jeżeli w sposobie działania ugrupowania nic nie ulegnie zmianie. Ponadto w zdecydowanym tonie wypowiedział się o Rafale Trzaskowskim.

Profesor Paruch twierdzi, że PO nie potrafi wykorzystać sukcesu Rafała Trzaskowskiego, czyli zdobytych 10 mln głosów w ostatnich wyborach prezydenckich.

— Po stronie PO widać brak umiejętności skonsumowania właściwego wyborów prezydenckich. Trzaskowski po wyborach prawie zniknął, to pokazuje, że on się nie nadaje na przywódcę ruchu społecznego — ocenił.

Zobacz również: Aleksander Kwaśniewski oskarża „zbrodniczą” władzę: „Wkrótce może dojść do tragedii”

Gość „Sygnałów Dnia” stwierdził, że przy obecnej strategii w Sejmie, PO nie ma żadnych szans na zwycięstwo w jakichkolwiek wyborach.

— PO przyjmując model tzw. opozycji totalnej nie jest w stanie wygrać żadnych wyborów w Polsce – zasadnicza większość wyborców nie akceptuje takiego modelu polityki, opartego na negowaniu całego dorobku rządu — powiedział Paruch.

źródło: 4mens.pl

(Visited 590 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Prezenter Polsat News ostro do krytyków prezydenta: "Z czego się śmiejecie?"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here