Edyta Górniak, który zasłynęła ostatnio z kontrowersyjnych i niecodziennych poglądów, wzięła udział w zorganizowanym przez Jerzego Ziębę „Zlocie Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu”.

Fani gwiazdy przecierali oczy ze zdumienia, kiedy usłyszeli to, co ma do powiedzenia.

– Chciałabym, żebyśmy tak prawdziwie, z serca, podziękowali Matrixowi, dlatego, że dzięki niemu możemy przypomnieć sobie wartości i zapragnąć najmocniej w świecie prawdy i życia w tej prawdzie. Potrzebowaliśmy takiego wstrząsu i kopniaka, i dziękujemy im za to – powiedziała na samym początku artystka, cytowana przez „Głos Wielkopolski”.

W ocenie gazety, gwiazda stwierdziła także, że wśród nas żyją bioroboty, reptilianie oraz hybrydy.

– Nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę. Ma tylko kombinezon biologiczny i te same potrzeby fizyczne, biologiczne, ale nie ma połączenia z pierwotną świadomością, ze źródłem i zapomniał lub nigdy nie poczuł tej świętej energii wszelkiego stworzenia – tłumaczyła Edyta Górniak.

Piosenkarka jest przekonana, że została obdarzona specjalną mocą, która ma zmieniać świadomość innych ludzi.

– To, że ja wystąpiłam w obronie ludzi dwa lata temu, to było z pełnym komfortem, dlatego że ja już wcześniej dostałam przekazy, czyli wiedziałam, co może się wydarzyć i byłam zupełnie spokojna o to, że jest to zaledwie kolejna pułapka – dodała Górniak.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sondaż: Polacy domagają się mniejszej liczby posłów w Sejmie

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Grzegorz Braun o zmianach w geopolityce: „Glob ulega przebiegunowaniu” [WIDEO]

źródło: YouTube

(Visited 3 014 times, 1 visits today)

2 KOMENTARZE

  1. Pani Edyta robi jeden błąd a mianowicie nie podaje nigdy źródła wiedzy.Z obserwacji wiem,że jest to ezoteryka,news Age oraz potęga podświadomości .Sięga głęboko i trafia na tego rodzaju wiedzę Nie polecalabym nigdy tych źródeł bo są poprostu niebezpieczne Fundamentalna i Prawdziwa od zawsze jest Biblia.No i właśnie,skoro mamy wiedzę,że dwie trzecie upadłych demonów spadło na ziemię w chwili buntu Lucyfera a potem weszli w ludzi to tak,zgadzam się z faktem reptilian i jeszcze sześciu ras upadłych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj