Kamil Durczok opublikował w mediach społecznościowych wpis, który wzburzył internautów. Dziennikarz ocenił w nim zachowanie naszych rodaków względem nowych przepisów drogowych, które właśnie weszły w życie.

Kamil Durczok sam prawdopodobnie zapomniawszy o swojej jeździe autem pod wpływem alkoholu, skrytykował Polaków siedzących za kierownicą. Dziennikarz wyznał, że podczas ostatniej podróży, w której był pasażerem i nie siedział za kółkiem, spotkała go niemiła przygoda.

Zobacz również: TSUE uderza w Niemcy. „Systematycznie i uporczywie” łamano prawo

Były prowadzący „Faktów TVN” pokusił się o krytyczną ocenę zachowania Polaków względem wprowadzonych przepisów. Nowe zasady zakładają, że piesi mają pierwszeństwo, wchodząc na przejście i nie muszą czekać na moment, w którym kierowca uzna, że faktycznie powinni znaleźć się na jezdni.

Durczok zauważył, że zachowanie Polaków, którzy siedzą za kierownicami, nie jest najlepsze. Nie przebierał przy tym w mocnych słowach.

— Jechałem autem (nie! Nie prowadziłem! Ze znajomymi) przez miasto — rozpoczął Kamil Durczok. Za chwilę przeszedł jednak do sedna i powiedział, że z jego obserwacji wynika, że Polacy nie szanują nowych przepisów i ich nie przestrzegają.

Przeczytaj również:  Kwaśniewski podzielił się informacją dotyczącą swojej emerytury. Takie świadczenie otrzymuje były prezydent

— Uroczyście oświadczam, iż ogromna część rodaków nowe przepisy o pieszych ma centralnie w d***e.

— Nakazy nie pomogą, trzeba mieć w sobie odrobinę kultury osobistej — odpisał mu jeden z użytkowników Twittera.

Zobacz również: Tusk jest gotów do „przywracania demokratycznego ładu”. Czy były premier przejmie stery w PO?

źródło: wmeritum.pl

(Visited 404 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj