Dr Włodzimierz Bodnar znany jest w mediach społecznościowych głównie za sprawą swojej praktyki, w której wykorzystuje amantadynę. Teraz lekarz ogłosił, że zamierza założyć własną partię polityczną, która skoncentruje się na rozwiązywaniu bieżących problemów.

— Musimy jeszcze dopracować statut, skompletować wszystkie dokumenty i rejestrujemy ugrupowanie w sądzie — ogłosił dr Bodnar.

Jak poinformował dr Bodnar, jego partia będzie nosić nazwę „Wspólnie dla zdrowia”. Nowa partia ma doprowadzić do końca pandemii poprzez testowanie nowych pomysłów leczenia koronawirusa — głównie amantadyny.

Inne postulaty związane będą ze zmianami ustrojowymi, chociażby z wprowadzeniem demokracji bezpośredniej podobnie jak ma to miejsce w Szwajcarii.

— Polacy powinni decydować o Polsce częściej niż co cztery lata. Doskonałym narzędziem są referenda — podkreślił dr Bodnar.

Medyk nie ukrywa, że jego motywacja wynika z chęci rozwiązania aktualnych problemów, z jakimi spotyka się z racji leczenia swoich pacjentów amantadyną.

— Wiceprezes NFZ wystąpił do Rzecznika Praw Pacjenta o wszczęcie postępowania przeciwko naszej przychodni, bo możemy jego zdaniem naruszać zbiorowe prawa pacjentów — mówił lekarz.

— Żaden ruch, żadne stowarzyszenie nie ma takiego przebicia jak partia, więc zdecydowałem się założyć ugrupowanie polityczne — dodał dr Bodnar.

Zobacz również: Awantura w TVP Info. Poseł PiS opuścił studio: „Rodziców pan mi obrażać nie będzie” [WIDEO]

Zobacz również: Prof. Horban: należy wprowadzić mechanizmy prawne, które przymuszą ludzi do szczepienia

źródło: wpolityce.pl, wprost.pl

(Visited 2 753 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj