Donald Tusk opublikował w mediach społecznościowych post, który skierował do obozu rządzącego. Były premier nie krył swojego wzburzenia. Powrót Donalda Tuska do polskiej polityki wiązał się z wieloma kontrowersjami i tak jest po dziś dzień.

Profil polityka obserwuje 1,3 mln użytkowników, co wskazuje na duże zainteresowanie jego aktywnością.

Były premier za pośrednictwem Twittera komentuje bieżące sprawy społeczne i polityczne, chętnie też uderza w Zjednoczoną Prawicę. Tym razem nawiązał do podwyżek za prąd oraz gaz stwierdzając, że władza nie dostrzega, jak bardzo uprzykrza życie swoim obywatelom. Swój wpis zakończył mocnym akcentem.

– Gaz, prąd, raty kredytu, składka zdrowotna. To tak na początek roku tylko. Ale władza tego nie widzi, nie czuje. DROŻYZNA, GŁUPCY! – napisał Donald Tusk przemawiając w zdecydowanym tonie do PiS-u.

To nie pierwszy raz, kiedy Tusk ma pretensje do rządzących. 24 grudnia złożył Polakom zaskakujące życzenia świateczne pisząc:

– Chrystus się rodzi, nas oswobodzi… Chciałbym Wam wszystkim złożyć w prezencie pod choinkę obietnicę, że następne Boże Narodzenie będzie radośniejsze, a Polska oswobodzona od zła i kłamstwa. A dziś z całego serca życzę Wam zdrowia, uśmiechu i spokoju – czytamy na profilu polityka.

Przeczytaj również:  Putin dyskutował z kanclerzem Niemiec: „Musi jak najszybciej dojść do zawieszenia broni”

Zobacz również: Nowy sposób imigrantów na nielegalne przekroczenie granicy Polski. Napięta sytuacja w trzech miastach

Zobacz również: Greta Thunberg zawiodła się na prezydencie Bidenie. Jej słowa wszystko tłumaczą

źródło: Twitter.com

(Visited 75 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj