propolski.pl: Donald Tusk skomentował słowa Morawieckiego

Donald Tusk ostro uderza w PIS. ”Król Europy” zaatakował na Twitterze

Donald Tusk nie rezygnuje z możliwości pozostawienia komentarza w mediach społecznościowych. Tym razem upamiętnił słowa Władysława Bartoszewskiego, nawiązując do rządów PiS. To nie pierwsza taka sytuacja, w której Tusk zaatakował partię Jarosława Kaczyńskiego.

Były szef RE Donald Tusk nie zamierza odpuścić, szczególnie przed II turą wyborów prezydenckich.

Zobacz również: Tusk: „Nie mam wątpliwości, że gdyby Jarosław Kaczyński wycofał się z czynnej polityki…”

Przytoczył więc słowa nieżyjącego już Władysława Bartoszewskiego. Polityk zamieścił kąśliwy komentarz dotyczący obozu Zjednoczonej Prawicy. Podkreślił, że nadchodzące wybory będą niezwykle ważne, a on sam kibicuje Rafałowi Trzaskowskiemu. Dodał, że jego zdaniem „polityczna emerytura” prezesa PiS byłaby dla Polski dobrym rozwiązaniem.

— Chodźmy Jarosławie na długi wspólny spacer, pogadamy o dawnych czasach. To dobra chwila, aby uwolnić Andrzeja i Rafała od naszych sporów i emocji. I nie musimy brać ochrony, ze mną będziesz bezpieczny — napisał Tusk na Twitterze.

— Trzy powiedzenia Władysława Bartoszewskiego wciąż aktualne: Warto być przyzwoitym (do wszystkich). Prawda nie leży pośrodku, prawda leży tam, gdzie leży (do mediów). Dyplomatołki (o PiS) — dodał były polski premier.

 

źródło: medianarodowe.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these