Brytyjski pastor Kościoła Anglikańskiego Tim Hewes stanął w obronie pseudoekologów. W ramach tego protestu zaszył sobie usta igłą i nicią stojąc przed siedzibą brytyjskiej spółki News UK. W tym geście sprzeciwił się zmianom klimatu przez Ruperta Murdocha — właściciela imperium medialnego News Corp.

Murdoch stworzył dwa medialne giganty — News Corp i Fox Corporation, do któego zalicza się np. Fox News.

Kapłan stwierdził, że w czasie pożarów w Australii w wydawnictwach Murdocha sceptycznie podchodzono do tematu wpływu działalności człowieka na zmiany klimatyczne oraz niecodzienne zjawiska pogodowe. Dodał, że temat wielkich pożarów nie był traktowany równie priorytetowo.

— Zszywam swoje usta, by zademonstrować okropne skutki działań Murdocha w świecie i po to, by symbolicznie pokazać tę prawdę. Niezliczeni, pozbawieni głosu ludzie cierpią dziś na całym świecie z powodu katastrofy klimatycznej. Nauka o klimacie i prawda o klimacie zostały uciszone i ci, którzy najbardziej cierpią, nie są wysłuchiwani — tłumaczył pastor.

Ponadto dodał, że media Murdocha mają gigantyczny wpływ na światowe rządy, co prowadzi do braku konkretnych działań w walce ze zmianami klimatu oraz globalnym ociepleniem.

Przeczytaj również:  W Sejmie nastała ciemność. Na znak solidarności z Ukrainą [WIDEO]

Zobacz również: Agrounia straszy paraliżem całego kraju: „Premier jest tchórzem” [WIDEO]

Zobacz również: Tusk: Za 500 Plus nic nie zrobimy. To nie jest sposób na wychowanie dziecka na poziomie europejskim

źródło: Świat Rolnika

(Visited 414 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj