Janusz Korwin-Mikke słynący ze swoich kontrowersyjnych i niecodziennych porównań postanowił wyjaśnić, dlaczego kobiety żyją dłużej od mężczyzn.

— Dlaczego mężczyźni żyją krócej? — zapytała na Twitterze Wiktoria Kukfisz, prywatnie narzeczona Karola Wilkosza z partii KORWiN. Lider Konfederacji pośpieszył jej na ratunek i powiedział, jak się sprawy mają.

Obok swoich tłumaczeń opublikował zdjęcie nieporadnie rąbiącego drewno posła Michała Szczerby z KO. Parlamentarzysta wygląda na nim tak, jakby miał sobie odrąbać nogę.

Zobacz również: Prof. Gut domaga się segregacji sanitarnej. „Należy wprowadzić prostą zasadę, że osób zaszczepionych nie powinny obejmować żadne restrykcje”

Zdaniem Korwin-Mikkego różnice w średniej długości wieku obu płci biorą się z faktu posiadania żony. Skwitował, że ci, którzy ich nie mają, żyją zdecydowanie dłużej i szczęśliwiej. Co ciekawe, w całą sprawą wplątał również lesbijki.

— Kobiety żyją dłużej po prostu dlatego, że nie mają żon! Ciekawe byłoby tu zbadanie długości życia par lesbijskich — niestety: trwałych par lesbijskich jest tak mało (i ustalenie, która jest „żoną” tak trudne), że nie daje się z tego wyciągnąć żadnych wniosków statystycznych… — wyjaśnił w swoim stylu Korwin-Mikke.

Przeczytaj również:  Jest wyrok ws. zabójstwa prezydenta Adamowicza. Szokujące zachowanie sprawcy w sądzie

Zobacz również: Włodzimierz Czarzasty ostro do posła KO: Niech pan nie kłamie! [WIDEO]

Źródło: NCzas.com

(Visited 672 times, 3 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj