– Tak jak w filmach pokazują, jak Niemcy rozstrzeliwują ludzi. Tak to mniej więcej wyglądało – powiedział Emil Cz, który wystąpił na kanale finansowanym przez rosyjski medialny koncern państwowy RT.

Gdy Emil Cz. zdezerterował z Wojska Polskiego, w mediach nie brakuje kolejnych doniesień o jego kontrowersyjnych wypowiedziach. Były żołnierz opowiedział w mediach reżimu Łukaszenki o wielu morderstwach, które rzekomo miały miejsce a granicy polsko-białoruskiej.

W naszym kraju nikt już nie ufa Emilowi Cz. Za wschodnią granicą jest jednak inaczej. Cz. rozmawiając z dziennikarzami, oczernia Polskę i Polaków opowiadając o ich zbrodniczej działalności. Zyskuje przy tym wiele uwagi.

Taka sama sytuacja miała miejsce na kanale „Priekrasnaja Rossija Bu-Bu-Bu”. Portal belsat.eu jest projektem finansowanym przez rosyjski medialny koncern państwowy RT.

Dezerter w rozmowie z dziennikarzem wyjawił straszne rzeczy. M.in., że był zmuszany do zabijania migrantów.

– Tak jak w filmach pokazują, jak Niemcy rozstrzeliwują ludzi. Tak to mniej więcej wyglądało – opowiadał Emil Cz. ze smutkiem w głosie.

Zobacz również: Wielka radość Tuska po decyzji Dudy. Jest zdania, że to zasługa taktyki “ulica i zagranica”

Zobacz również: Do sklepu w Jaworznie trafiły banany z narkotykami. Właściciel zawiadomił policję

Przeczytaj również:  Sondaż. Niemcy ocenili pracę rządu Olafa Scholza

źródło: bielsat.eu, YouTube.com

(Visited 180 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

  1. Moje wysiedlenie etniczne w czerwcu 2007 roku z USA z naruszeniem artykulu 49 IV Konwencji Genewskiej uniewazna jakakolwiek wine Emila Czeczki a jego podanie o azyl do totalitarnej Bialorusi z przymusowa sluzba zasadnicza ze wzglednie lukratywnej aktywnej sluzby dobrowolnej jest raczej forma epizodu psychicznego niz prawdziwa ucieczka. W 2007 zostalem nazwany sytuacyjne przez USA ZOLNIERZEM REZERWY NATO i szeregowcem „upranym” z Ludowego Wojska Polskiego ciagloscia RP z PRL w sprawach obronnosci. Majac najwyzszy tutul naukowy USA PhD i z uczelni prywatnej w fizyce teoretycznej bylem przetrzymywany w ciezkich warunkach sluzby zasadniczej w PRL w ciezkim obozie deportacyjnym dla Meksykanow we Florence Arizona za przesiedzenia wizy biznesowej B1 wymuszone nie nadaniem mi statusu imigracyjnego na 1 rok na lotnisku w Atlancie gdzie zamiast turystyki omylkowo zadeklarowalem chec pracy bez zadnego wynagrodzenia ze zrodla USA na tej wizie. Z taka intepretacja natychmiast po wywiezieniu mnie do Polski kontr-symbolicznie zniszczylem ksiazeczke wojskowa wydana mi przymusem w 1986 przez PRL. W 1992 roku ucieklem z Polski na studia do USA przed grozaca mi wciaz po PRL sluzba w Szkole Podoficerow Rezerwy po studiach na Politechnice Warszawskiej gdzie tez symulowalem chorego psychicznie by uzyskac wojskowa kategorie zdrowia E – stale niezdolny do sluzby wojskowej. Komisja wojskowa na Koszykowej w Warszawie UB-ckim szykanem nadala mi w 1991 kategorie B – niezdolny do sluzby na jeden rok: ht tp://mkken.home.blog

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj