Pewna rowerzystka zignorowała czerwone światło na sygnalizatorze i wjechała na przejazd kolejowy. Za nic miała sobie fakt, że szlabany zaczęły powoli opadać.

Media obiegło nagranie, na którym widać, jak skończył się dla rowerzystki brak roztropności. Można powiedzieć, że i tak była to łagodna kara w porównaniu do tego, co mogło ją spotkać.

PKP Polskie Linie Kolejowe opublikowały wideo z Dęblina. Widać na nim niebezpieczną sytuację z udziałem rowerzystki, która chciała przejechać przed nadjeżdżającym pociągiem. Pierwszej z kobiet udało się to zrobić, natomiast druga dostała szlabanem w głowę. Rowerzystka miała wiele szczęścia, cała sytuacja mogła bowiem skończyć się dla niej tragicznie.

Nagranie z Dęblina opublikowane ku przestrodze

Kobiecie potrzebna była pomoc medyczna, a zapis monitoringu przekazano służbom w celu ustalenia, kto popełnił to wykroczenie.

Nagranie zamieszczono w mediach ku przestrodze. Coraz więcej kierowców ma sobie bowiem za nic przepisy ruchu drogowego narażając siebie i innych na niebezpieczeństwo.

– Ciągle przypominamy, że włączone czerwone światło na sygnalizatorze, to informacja dla wszystkich użytkowników drogi, że do przejazdu zbliża się pociąg i nie wolno już przejeżdżać przez tory – relacjonowało PKP PLK.

Przeczytaj również:  "To jest za trudne dla Was, ale postaram się wytłumaczyć". Korwin-Mikke nie wytrzymał [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „PO też dało nam pokraść, a PiS nam nie da pokraść”. Rozmowa z wyborcami Tuska [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Robert Lewandowski zmieni samochód? Dostanie prawdziwe cacko od Barcelony

źródło: YouTube

(Visited 193 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj