Dawid Woliński

„Raper” Dawid Woliński nabija się z Jarosława Kaczyńskiego? „Kaczka ZE*RANA leży pod krzaczkiem”

Dawid Woliński wziął udział w #Hot16Challenge2 i zaatakował prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Coraz więcej artystów i celebrytów decyduje się na udział w nowej rapowej akcji, która miała zachęcać do zbiórki pieniędzy na rzecz pomocy pracownikom służby zdrowia.

Ciężko się jednak oprzeć wrażeniu, że wiele znanych osób zrobiło sobie z tych występów dodatkową autopromocję. Najnowszym nagraniem uraczył nas Dawid Woliński — juror Top Model, który sam napisał swój tekst.

Celebryta podczas śpiewu miał na sobie bluzę z napisem „talentless„. Po usłyszeniu jego wykonania ciężko z tym dyskutować. Szesnastka Wolińskiego mocno nawiązuje do polityki i prawdopodobnie do Jarosława Kaczyńskiego. Projektant sparafrazował Kaczkę dziwaczkę Jana Brzechwy.

Skrytykował przy tym rządy partii Kaczyńskiego i apelował do ludzi o rozsądek podczas zbliżających się wyborów.

— W grodzie nad rzeczką opodal krzaczka mieszkała sobie kaczka dziwaczka, lecz zamiast głupia trzymać się rzeczki, wodziła za nos biedne owieczki. Przyszedł dzień chwały, owieczki wstały i wspólnie razem zagłosowały. Kaczka ze*rana leży pod krzaczkiem i już nie patrzy nikt na tę kaczkę — rapował Woliński.

— Droga owieczko, zbierz się do dzieła, żeby na nogi Polska stanęła. Mgły ostry cień, cień ostry mgły, owca walczyły zawalcz i ty — dodał projektant.

źródło: pudelek.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these