propolski.pl: Generał Roman Polko

Dachowanie na A1. W samochodzie gen. Roman Polko

Portal klobucka.pl poinformował o wypadku z udziałem samochodu prowadzonego przez gen. Romana Polko na autostradzie A1 w woj. śląskim.

Zdarzenie miało miejsce na autostradzie A1 na wysokości Starczy w stronę Katowic. Auto gen. Romana Polko dachowało po zderzeniu z ciężarówką.

Szczęśliwie nikomu nic się nie stało

– Lekko ramię skaleczyłem – powiedział gen. Polko. Wojskowy dodał, że trafił do szpitala, gdzie przeszedł wszystkie badania. Był trzeźwy i miał zapięte pasy.

– Uderzyłem w naczepę ciężarówki. Przeprosiłem kierowcę za kłopot. Szkody są niewielkie. Zmęczenie, rozproszenie – sam nie wiem, jak to się stało – wyjaśnił gen. Polko.

– Miałem ogromne szczęście, że nie zrobiłem nikomu krzywdy i mnie także nic się nie stało. To była noc, ale żadnego usprawiedliwienia nie szukam. Sam zastanawiam się, co się stało – tłumaczył generał.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Młody mężczyzna wtargnął do siedziby PiS. Oto, co krzyczał do Kaczyńskiego

PILNE! GENERAŁ ROMAN POLKO DACHOWAŁ NA A1 Jak dowiadujemy się od naszych Czytelników, Roman Polko – generał dywizji…

Opublikowany przez klobucka.pl Wtorek, 25 października 2022

źródło: klobucka.pl / wp.pl

About the Author

One thought on “Dachowanie na A1. W samochodzie gen. Roman Polko

  1. Ja jestem trochę starszy od generała i zauważyłem zmniejszony refleks i rozkojarzenie, dlatego jeżdżę bardzo ostrożnie a z uwagi na gnębiące Polaków mandaty, jeżdżę zgodnie z przepisami. Po takim wypadku każdy kierowca powinien przejść badania lekarskie i zdać ponownie egzamin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these