Jak donosi „The Daily Star” Władimir Putin może już nie żyć. Gazeta informuje, że do ostatnich występów publicznych mógł zostać użyty sobowtór, ponieważ współpracownikom Putina zależy na ukryciu jego śmierci. Wszystko po to, by utrzymać się przy władzy.

– Prawdziwy strach polega na tym, że po ogłoszeniu jego śmierci może nastąpić przewrót na Kremlu i rosyjscy generałowie będą chcieli wycofać się z Ukrainy – przekazano.

Pojawiło się wiele doniesień mówiących o tym, że stan zdrowia prezydenta Rosji pogarsza się z miesiąca na miesiąc, a on sam wygląda na coraz bardziej chorego i zmęczonego. Niektórzy zastanawiali się, czy polityk nie choruje przypadkiem na raka lub chorobę Parkinsona.

– Doświadczeni pracownicy MI6 twierdzą, że rosyjski prezydent był ostatnio poważnie chory, ale jego śmierć prawdopodobnie zostanie zatuszowana – zastanawiają się brytyjskie media.

Jakiś czas temu ukraiński wywiad donosił o kilku próbach zamachu na Władimira Putina. Z jego ustaleń wynika, że takich prób mogło być nawet pięć w ostatnich miesiącach.

Serwis Ukraińska Prawda dodał, że jeden z nieudanych zamachów na Putina miał miejsce już po rozpoczęciu wojny z Ukrainą.

– Były przeprowadzone zamachy na życie Władimira Putina, a do jednego z nich doszło po rozpoczęciu pełnowymiarowej wojny przeciwko Ukrainie – mówił szef ukraińskiego wywiadu wojskowego Kyryło Budanow.

Z kolei brytyjski dziennik „The Sun” dodał, że w otoczeniu rosyjskiego przywódcy ciągle znajduje się ekipa snajperów, którzy mają go chronić i pilnować.

Nie ulega wątpliwości, że Władimir Putin bardzo obawia się o swoje życie i dużo czasu spędza w odizolowanym bunkrze. Podobno zatrudnił także ludzi, którzy próbują jedzenia, które ma zjeść prezydent. Wszystko po to, by ochronić się przed zatruciem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mocne słowa Krzysztofa Bosaka w Radio ZET: Takiego zadłużania nigdy wcześniej nie było [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pudzianowskiemu puściły nerwy: „Całe środowisko co się śmiało, wiecie co możecie mi zrobić!?” [WIDEO]

Źródło: dailystar.co.uk/”Bild”/”Daily Mirror”

(Visited 2 741 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj