Szef gabinetu politycznego wicepremiera Kaczyńskiego wypowiedział się na temat szczepionek na COVID-19. — Zachęcanie do rezygnacji ze szczepienia przeciw COVID-19 jest skrajnie nieodpowiedzialne — powiedział Michał Moskal, zdradzając przy tym, czy Jarosław Kaczyński ma w planach zaszczepienie się na koronawirusa.

Na dniach premier Morawiecki oraz minister zdrowia Adam Niedzielski poinformowali, że Rada Ministrów zaakceptowała Narodowy Program Szczepień, a zakontraktowane 60 mln dawek szczepionki pojawi się od sześciu dostawców.

— Robimy to nie dla siebie, ale przede wszystkim dla innych, których możemy zarazić. To kwestia dobra wspólnego — mówił szef gabinetu politycznego prezesa PiS.

Przewodniczący Forum Młodych PiS nie ukrywał, że lider PiS zaszczepi się na koronawirusa. Program przyjęty przez rząd zakłada doprowadzenie populacji do odporności w 2021 r.

Zobacz również: Sondaż: PiS umacnia swoje prowadzenie. Duży spadek Szymona Hołowni

Szczepionki będą darmowe, dobrowolne oraz dwudawkowe, a w pierwszej kolejności zaczepieni zostaną pracownicy służb medycznych, mieszkańcy domów pomocy społecznej, zakładów opiekuńczo-lecznicznych, żołnierze oraz osoby powyżej 60. roku życia.

źródło: tvp.info

(Visited 718 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  "Nie będę wiecznie czekać". Kukiz postawił PiS warunek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj