Czy Donald Tusk wróci do polskiej polityki? Wielu ekspertów jest zdania, że to rozwiązanie byłoby najlepszym na obecne kryzysowe czasy. Do sprawy odniosła się posłanka PO Joanna Kluzik-Rostkowska, która wyjawiła, że były premier na bieżąco interesuje się sprawami krajowymi.

Parlamentarzystka Platformy Obywatelskiej odniosła się do ewentualnego powrotu byłego szefa RE do Polski.

— Mogę powiedzieć tyle, że Donald Tusk interesuje się sytuacją w Polsce, w Platformie Obywatelskiej i prowadzi szeroko zakrojone rozmowy — podkreśliła posłanka PO Joanna Kluzik-Rostkowska, która była gościem na antenie Radia ZET.

— Proszę Donalda Tuska pytać, jaki użytek będzie chciał zrobić z tego wszystkiego, czego się dowiedział. Byłabym zadowolona, gdyby on tutaj chciał się jakoś w to wszystko włączyć — dodała polityk opozycji.

Polityk stwierdziła, że „nie ma wątpliwości, że to, co dzieje się obecnie w PO, jest dla Tuska ważne”: — Nie mam żadnych wątpliwości, że jako człowiek, który PO budował, ja pamiętam ten czas, kiedy ta partia powstawała, jeszcze wtedy byłam dziennikarką, bardzo mocno to obserwowałam… więc na pewno jest to dla niego ważne, co się w tej chwili dzieje — mówiła.

Przeczytaj również:  "Nie będę wiecznie czekać". Kukiz postawił PiS warunek

Zobacz również: Marszałek Terlecki stracił nerwy po wystąpieniu Jachiry: „Mam pecha” [WIDEO]

Źródło: tysol.pl

(Visited 301 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj