Włodzimierz Czarzasty coraz częściej uderza w zwolenników Platformy Obywatelskiej. Gdy w poniedziałek Państwowa Komisja Wyborcza poinformowała o wynikach II tury głosowania, wiele osób nie potrafiło ukryć emocji.

Andrzej Duda uzyskał 51,03 proc. głosów, a Rafał Trzaskowski 48,97 proc. Frekwencja wyborcza wyniosła 68,18 proc.

Zobacz również: Czarzasty nie wytrzymuje i atakuje PO: „Debile oskarżają wszystkich poza sobą”

Wyborem Polaków są zawiedzeni nie tylko politycy, ale również wielu dziennikarzy. Redaktor naczelny „Newsweeka” Tomasz Lis nie szczędził słów krytyki wobec prezydenta Andrzeja Dudy:

— W redakcji wszyscy zdołowani. Skoro naród chce wschodu, zamordyzmu, despotyzmu i rządów paranoicznego satrapy, to akurat to życzenie zostanie spełnione — pisał rozgoryczony redaktor.

Lis sugerował również, że te wybory były po prostu nieuczciwe. Do słów dziennikarza odniósł się Włodzimierz Czarzasty, który napisał:

— Jeżeli pan słyszy codziennie od wyznawców, bo to nie są zwolennicy, to są wyznawcy jak w jakiej ortodoksyjnej religii, jak pan nie zagłosuje na tego, to jest pan straszny, powinien pan wyjechać z kraju, jak pan dzień po wyborach słyszy nawoływanie od tych ludzi o niekupowanie polskich produktów od rolników, bo oni głosowali na PiS, to czy pan nie uważa, że tacy faceci jak pan Lis dostali szajby? Przecież to jest szajba — podkreślał Włodzimierz Czarzasty w programie Onetu.

Lider SLD ocenił, że ludziom potrzebny jest przede wszystkim dialog i szacunek. — Ludzie nie lubią rozmawiać na kolanach z przystawionym moralnym pistoletem do czoła — podkreślił polityk.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 229 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj